close

Filtry

Zobacz wyniki

Licencjat w Mitcham. Programów Licencjat.

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe… Czytaj więcej

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe wykształcenie, ale australijskie instytucje są tak wysoko w rankingu miast, że dom ich wokół ziemi ojczystej.

Licencjat Mitcham. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Mitcham. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
University Of Divinity
Mitcham, Australia

Bachelor of Ministry przygotowuje studentów do wykonywania posługi.

Bachelor of Ministry przygotowuje studentów do wykonywania posługi. -
Licencjat
Język angielski
Sty 2022
Ośrodek kształcenia
 
University Of Divinity
Mitcham, Australia

Bachelor of Counseling przygotowuje studentów do pracy w środowisku wielodyscyplinarnym i znacznie wzmacnia ich podstawy doradcze, duszpasterskie i duchowe.

Bachelor of Counseling przygotowuje studentów do pracy w środowisku wielodyscyplinarnym i znacznie wzmacnia ich podstawy doradcze, duszpasterskie i duchowe. -
Licencjat
Język angielski
Sty 2022
Ośrodek kształcenia
 
University Of Divinity
Mitcham, Australia

Licencjat z teologii krytycznie bada życie i wiarę, studiując pisma święte, tradycje teologiczne i konteksty historyczne.

Licencjat z teologii krytycznie bada życie i wiarę, studiując pisma święte, tradycje teologiczne i konteksty historyczne. -
Licencjat
Język angielski
Sty 2022
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami