BACHELORSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Bachelor South Australia - programów Bachelor South Australia Bachelor , South Australia

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe wykształcenie, ale australijskie instytucje są tak wysoko w rankingu miast, że dom ich wokół ziemi ojczystej.

Kształcenie na odległość Bachelor South Australia - Weź Bachelor South Australia. Wszystkie Bachelor program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

4 Wyniki z Magisterskie, South Australia, Kształcenie na odległość Filter

Bachelor of Business

Flinders University
Stacjonarne Online 3 lat January 2020 Australia Adelaide

Bachelor of Business nauczy Cię rozumieć świat biznesu i zapewni Ci podstawowe umiejętności i wiedzę niezbędną do prowadzenia udanej kariery w biznesie.

Bachelor of Applied Social Science (Community Services)

Torrens University Australia
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat February 2020 Australia Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Nowa Zelandia Auckland + 9 więcej

Bachelor of Business (zarządzanie sportem)

Torrens University Australia
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 3 lat February 2020 Australia Sydney Adelaide + 3 więcej

Bachelor of Business (zarządzanie sportem) ma na celu wyposażenie cię w szeroką wiedzę teoretyczną i techniczną niezbędną do skutecznego zarządzania i zarządzania w dziedzinie zarządzania sportem. Podczas studiów będziesz badać historyczne podstawy sportu, zasady zarządzania, społeczno-kulturowe wpływy sportu i rolę zarządzania w sporcie.

Bachelor of Information Technology

University of South Australia
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat January 2020 Australia Adelaide + 2 więcej