Filter
Studia licencjackie
Australia New South Wales Wahroonga Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Bachelor Wahroonga - programów Bachelor Wahroonga Bachelor , Wahroonga

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Australia ma wyższe wykształcenie subsydiowanego dla studentów realizujących z licencjackich stopni. Dają one również pożyczki i dotacje na stanowisko doktorantów. Wyższa learning zaczyna szczeblu licencjackim stopni do stopnia doktora przyznawanego w każdej dziedzinie nauki.

Kształcenie na odległość Bachelor Wahroonga - Weź Bachelor Wahroonga. Wszystkie Bachelor program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia magisterskie, Wahroonga, Kształcenie na odległość

Avondale College of Higher Education

Bachelor of Education (Early Childhood / podstawowy) (Narodziny - 12 lat) stopnia ma na celu zapewnienie kwalifikacji Wczesne dzieciństwo w kontekście wartości chrześcija ... [+]

Bachelor of Education (Early Childhood / podstawowy) (Narodziny - 12 lat) stopnia ma na celu zapewnienie kwalifikacji Wczesne dzieciństwo w kontekście wartości chrześcijańskich. Ten tytuł nie tylko przygotowuje studentów do zawodu nauczania we wczesnym dzieciństwie centrum, przedszkola lub szkoły dla dziecka, ale również przygotowuje uczniów do odpowiedzialnego i etycznego przywódcy w czasach, kiedy dzieci potrzebują pozytywnych wzorców chrześcijańskich.

CZAS TRWANIA

Cztery lata w pełnym wymiarze godzin lub równoważne w niepełnym wymiarze godzin

Sposób dostawy Na terenie kampusu (Lake Macquarie) Edukacja na odległość Akredytacja

Bachelor of Education (Early Childhood / pierwotny) (od urodzenia - 12 lat) studiów jest akredytowany przez wyższym wykształceniem jakość i standardy Agencji (TEQSA), Zarząd studiów, nauczania i wychowania Standardów (BOSTES) i Edukacja australijskiego dziecięce & Pielęgnacja Jakość Authority (ACECQA).... [-]

Australia Cooranbong Wahroonga
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku