BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Australia. Programów Licencjat

Wielu studentów z całego świata wybierają Australię, których miejscem przeznaczenia dla szkolnictwa wyższego. Australia posiada wykształcenie w zakresie wysokich i uniwersytety dążyć do doskonałości w środowisku akademickim. Z programu Australii Bachelor, tam jest naprawdę międzynarodowe doświadczenie jako podróży do studentów z całego świata, zwiększenie doświadczenia uczenia się i pozwalając studentom osobiście rozwijać. Oprócz tych powodów, aby wybrać tytuł licencjata Australii, kraj ten ma coś do zaoferowania każdemu studentowi, w tym dynamicznych miast, pięknych krajobrazów i przygód lądzie i na morzu działalności.

Wielu studentów, które wybrały licencjat stopień Australia mieć korzyści z bycia w stanie pracować na całym świecie, jak wiele uczelni są związane z instytucjami w innych krajach. Studenci studiów licencjackich programów Australii nie tylko dowiedzieć się, co niezbędne w wybranej dyscyplinie, ale też zdobyć umiejętności niezbędne do krytycznego myślenia, twórczego i niezależnie.

Aby dowiedzieć się więcej o programach dla stopnia Bachelor Australii, przejdź do opcji poniżej lub zawęzić wyszukiwanie przy użyciu pola powyżej. Kolejny krok dziś!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Accounting

Leaders Institute
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Australia Brisbane City

Leaders Institute Bachelor of Accounting to kompleksowy, współczesny kurs, który zapewnia absolwentom szerokie zrozumienie praktycznych, technicznych i teoretycznych umiejętności i wiedzy w zakresie rachunkowości, finansów i ogólnego biznesu. Absolwenci kursu zdobywają wykształcenie, które opiera się na wszystkich aspektach praktyki rachunkowości obejmującej finanse przedsiębiorstw, prawo korporacyjne i prawo spółek, prawo podatkowe, zarządzanie i rachunkowość finansową, teorię i procesy rachunkowości oraz funkcje audytu i zapewnienia jakości.

Bachelor of Music (Performance)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Styczeń 2020 Australia Surry Hills + 1 więcej

Bachelor of Music (Performance) AMPA konsekwentnie produkuje profesjonalnych wykonawców i kompozytorów, którzy są gotowi na wyzwania, które rzuca na nich kariera muzyczna.

Licencjat systemów informacji biznesowych

La Trobe University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne

Systemy informacyjne pomóc ludziom korzystać z technologii, aby możliwie najlepsze decyzje. Ten stopień, akredytowany przez Australian Computer Society, daje kompleksową wiedzę na temat narzędzi i technik niezbędnych do zarządzania tymi złożonymi systemami i kreatywnych rozwiązań innowacyjnych na wyzwania informacyjnych.

Bachelor of Education - The Early Years

University of Wollongong
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Marzec 2020 Australia Wollongong + 2 więcej

Na czas trwania tego czteroletniego stopnia studenci wczesnych lat angażują się w ciągły profesjonalny mentoring za pośrednictwem programu Professional Partners in Practice (PPP). To zapewni Ci nieocenione doświadczenie sektorowe i profesjonalne połączenia, które zwiększą Twoje zatrudnienie Pathways i możliwości. Przez cały okres studiów studenci spędzają do 16 tygodni na nauczaniu w ośrodkach wczesnej edukacji i opieki nad dziećmi oraz na dwóch tygodniach w sektorze wspólnotowym i rodzinnym, uzupełniając doświadczenie mentorskie w ramach programu Professional Partners in Practice. Podczas nauki będziesz miał możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na wsi i za granicą, studiowania za granicą z międzynarodowymi partnerami UOW w zakresie wymiany i studiowania za granicą oraz uczestniczenia w międzynarodowych programach zanurzenia w kulturze.

Licencjat Sprawiedliwości

Queensland University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Australia Brisbane

Zmieniaj się dzięki karierze, w tym policji, zwyczajom, sprawiedliwości dla młodzieży, wywiadowi i wielu innym. Podejmij profesjonalną praktykę, aby ukończyć pracę.

Licencjat z handlu

The University of Western Australia
Ośrodek kształcenia Styczeń 2020 Australia Crawley

Doświadczenia z realnego świata są podstawą Bachelor of Commerce. Stopień ten rozwija umiejętności analityczne, komunikacyjne i rozwiązywania problemów, zapewniając globalną perspektywę biznesową i przygotowując Cię do kariery w biznesie, administracji lub sektorach non-profit. Ucz się od czołowych naukowców, rozwijaj sieci przemysłowe wysokiego szczebla i ukończyć studia z dyplomem, który może zabrać Cię w dowolne miejsce na świecie.

Licencjat z zarządzania rozrywką

Australian Institute of Music
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Sydney Melbourne + 2 więcej

Zarządzaj stroną biznesową branży muzycznej: przenieś swoją wiedzę na wyższy poziom.

Bachelor of Applied Cloud Technology

La Trobe –Didasko
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Styczeń 2020 Australia Melbourne + 1 więcej

Bachelor of Applied Cloud La Trobe University został stworzony specjalnie dla sektora cloud computing w wyjątkowej współpracy z globalnym gigantem Amazon. Sektor chmurowy cieszy się obecnie gwałtownym wzrostem, ale brakuje krytycznych umiejętności. Stopień ten obejmuje 6 wysoko cenionych certyfikatów branżowych (4 z nich są specyficzne dla Amazon Web Services) i stopień ten został zaprojektowany z myślą o konkretnym celu zapewnienia rozwiązań w zakresie zatrudnienia.

Bachelor of Commerce (Accounting) DBCA

University of South Australia
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Luty 2020 Australia Adelaide + 2 więcej

Bachelor of Commerce (Accounting) to zintegrowany program, który zapewnia kluczowe umiejętności biznesowe i handlowe dzięki ukierunkowanym kursom branżowym. W połączeniu ze specjalizacją w księgowości i możliwością osadzenia praktyk, mentoringu lub zintegrowanego uczenia się w pracy, ukończysz studia z wiedzą i zaufaniem, aby odnieść sukces w księgowości.

Licencjat z mediów cyfrowych

University of South Australia Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Styczeń 2020 Australia Adelaide + 1 więcej

University of South Australia Online dyplom University of South Australia Online to podstawa w szerokim zakresie praktycznych i technicznych umiejętności, o których pracodawcy mówią nam, że potrzebują. Nauczysz się w kreatywnym środowisku, które integruje najnowszą technologię i praktykę twórczą, korzystając z najnowszego oprogramowania Adobe Creative Cloud, do którego masz dostęp za darmo. Po ukończeniu studiów uzyskasz tytuł doskonałego narratora wizualnego, który ma szerokie podstawy w zakresie podstawowych umiejętności projektowych, w tym produkcji wideo i filmów dokumentalnych, animacji i efektów wizualnych, humanistyki cyfrowej i projektowania graficznego.

Bachelor of Commerce (marketing)

University of Wollongong Faculty of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Australia North Wollongong Sydney + 1 więcej

Marketing to działania, instytucje i procesy tworzenia, komunikowania i dostarczania produktów i usług. Obejmuje to ułatwianie relacji w celu zapewnienia wartości konsumentom, klientom i społeczeństwu.

Bachelor of Engineering (inżynieria lądowa i infrastruktura) (wyróżnienia)

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 8 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne + 1 więcej

Twoja kariera w inżynierii lądowej Inżynierowie i inżynierowie zajmujący się infrastrukturą planują, projektują, budują, nadzorują, zarządzają i utrzymują niezbędną infrastrukturę naszej nowoczesnej społeczności.

Bachelor of Information Technology

Melbourne Polytechnic
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne

Licencjat Informatyki Melbourne Polytechnic to nowo akredytowany stopień zaprojektowany, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z branży wykwalifikowanych w zakresie bezpieczeństwa sieci, systemów informacji biznesowej i rozwoju oprogramowania.

Bachelor of Early Childhood

University of Southern Queensland (USQ)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Toowoomba Springfield + 2 więcej

Czy jesteś zainteresowany karierą w edukacji wczesnoszkolnej? Bachelor of Early Childhood w USQ dostarczy ci cech wymaganych w edukacji wczesnoszkolnej i sektorze opieki nad dziećmi. Z naciskiem na wiedzę, umiejętności, praktyki i wartości związane ze współczesnym zrozumieniem najlepszych praktyk w edukacji wczesnoszkolnej, będziesz miał dobrą pozycję do pracy z dziećmi i rodzinami w wielu środowiskach wczesnego uczenia się.

Bachelor of Business

Stott's College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne

Kurs ma na celu stworzenie solidnej podstawy w zakresie dyscyplin biznesowych, zapewniając, że możesz pracować w wielu rolach w różnych organizacjach lub prowadzić własną firmę. Poprzez zarówno przykłady teoretyczne, jak i praktyczne, nauczysz się umiejętności, które można adaptować i proaktywnie w szybko zmieniającym się świecie handlu. Poznasz wszechstronną wiedzę o przemyśle, z przedmiotowymi badaniami w wielu dziedzinach, takich jak: Biznes, zasoby ludzkie, systemy informacyjne, prawo i marketing.