BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Australia. Programów Licencjat

Wielu studentów z całego świata wybierają Australię, których miejscem przeznaczenia dla szkolnictwa wyższego. Australia posiada wykształcenie w zakresie wysokich i uniwersytety dążyć do doskonałości w środowisku akademickim. Z programu Australii Bachelor, tam jest naprawdę międzynarodowe doświadczenie jako podróży do studentów z całego świata, zwiększenie doświadczenia uczenia się i pozwalając studentom osobiście rozwijać. Oprócz tych powodów, aby wybrać tytuł licencjata Australii, kraj ten ma coś do zaoferowania każdemu studentowi, w tym dynamicznych miast, pięknych krajobrazów i przygód lądzie i na morzu działalności.

Wielu studentów, które wybrały licencjat stopień Australia mieć korzyści z bycia w stanie pracować na całym świecie, jak wiele uczelni są związane z instytucjami w innych krajach. Studenci studiów licencjackich programów Australii nie tylko dowiedzieć się, co niezbędne w wybranej dyscyplinie, ale też zdobyć umiejętności niezbędne do krytycznego myślenia, twórczego i niezależnie.

Aby dowiedzieć się więcej o programach dla stopnia Bachelor Australii, przejdź do opcji poniżej lub zawęzić wyszukiwanie przy użyciu pola powyżej. Kolejny krok dziś!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat agrobiznesu

Leaders Institute
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Australia Brisbane City

Australia jest światowym liderem w zrównoważonym rolnictwie i produkcji żywności. Na całym świecie istnieje poważny niedobór specjalistów od agrobiznesu. Tytuł licencjata z agrobiznesu Leaders Institute Leaderskiego jest idealnie przygotowany do przygotowania absolwentów do tego gotowego rynku w kraju i za granicą.

Bachelor of Music (Performance)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Australia Surry Hills + 1 więcej

Bachelor of Music (Performance) AMPA konsekwentnie produkuje profesjonalnych wykonawców i kompozytorów, którzy są gotowi na wyzwania, które rzuca na nich kariera muzyczna.

Bachelor of Business Information Systems

University of Wollongong
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Marzec 2020 Australia Wollongong Liverpool + 2 więcej

Ten kurs ma na celu przygotowanie Cię do kariery jako analityk systemów lub specjalista ds. Systemów informatycznych. Absolwenci, oprócz możliwości pracy w środowisku biznesowym, mogą pracować dla rządu lub organizacji non-profit.

Bachelor of Business

La Trobe University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney + 5 więcej

Ten kurs daje szansę studiowania obszarów branżowych, takich jak wydarzenia, sportu, turystyki i hotelarstwa. Możesz również wybrać dyscypliny takie jak rachunkowości, ekonomii, finansów, zarządzania i marketingu jako podstawowej głównym i zgodny z wszelkimi biznesu lub nie-biznesu dur-moll lub planowym z całej Uczelni.

Bachelor of Mathematics

Queensland University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Australia Brisbane

Buduj swoje umiejętności matematyczne, aby rozwiązywać rzeczywiste problemy dzięki najnowszemu specjalistycznemu sprzętowi i dostępowi do uznanych na arenie międzynarodowej naukowców i badaczy.

Bachelor of Applied Cloud Technology

La Trobe –Didasko
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Styczeń 2020 Australia Melbourne + 1 więcej

Bachelor of Applied Cloud La Trobe University został stworzony specjalnie dla sektora cloud computing w wyjątkowej współpracy z globalnym gigantem Amazon. Sektor chmurowy cieszy się obecnie gwałtownym wzrostem, ale brakuje krytycznych umiejętności. Stopień ten obejmuje 6 wysoko cenionych certyfikatów branżowych (4 z nich są specyficzne dla Amazon Web Services) i stopień ten został zaprojektowany z myślą o konkretnym celu zapewnienia rozwiązań w zakresie zatrudnienia.

Bachelor of Commerce (marketing)

University of Wollongong Faculty of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Australia North Wollongong

Marketing to działania, instytucje i procesy tworzenia, komunikacji i dostarczania produktów i usług. Obejmuje to ułatwianie relacji w celu zapewnienia wartości dla konsumentów, klientów i społeczeństwa.

Licencjat z handlu

The University of Western Australia
Ośrodek kształcenia Styczeń 2020 Australia Crawley

Doświadczenia z realnego świata są podstawą Bachelor of Commerce. Stopień ten rozwija umiejętności analityczne, komunikacyjne i rozwiązywania problemów, zapewniając globalną perspektywę biznesową i przygotowując Cię do kariery w biznesie, administracji lub sektorach non-profit. Ucz się od czołowych naukowców, rozwijaj sieci przemysłowe wysokiego szczebla i ukończyć studia z dyplomem, który może zabrać Cię w dowolne miejsce na świecie.

Bachelor of Engineering Science (Energetyka)

University of Southern Queensland (USQ)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Toowoomba Australia Online + 3 więcej

Bądź częścią wschodzącej generacji inżynierów energii i zdobądź doświadczenie, aby pracować w wielu ważnych branżach. Ucz się podczas pracy, albo przez edukację na odległość, albo na terenie kampusu, co daje ci elastyczność w dostosowaniu nauki do swojego życia.

Bachelor of Aviation Management

University of South Australia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Australia Adelaide

Wraz z rosnącym światowym zapotrzebowaniem na ekspertów w dziedzinie lotnictwa, UniSA zbuduje twoją wiedzę w zakresie operacji lotniczych i lotniczych oraz przygotuje Cię do światowej kariery w zarządzaniu lotnictwem.

Bachelor of Engineering (inżynieria lądowa i infrastruktura) (wyróżnienia)

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 8 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne + 1 więcej

Twoja kariera w inżynierii lądowej Inżynierowie i inżynierowie zajmujący się infrastrukturą planują, projektują, budują, nadzorują, zarządzają i utrzymują niezbędną infrastrukturę naszej nowoczesnej społeczności.

Bachelor of Engineering Technology (Civil)

Melbourne Polytechnic
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Lipiec 2019 Australia Melbourne

Bachelor of Engineering Technology (Civil) został opracowany po rygorystycznej konsultacji z interesariuszami z branży, porównując kursy porównawcze w Australii. Program oferuje punkt wyjścia po pierwszych dwóch latach na poziomie Associate Degree.

Bachelor of Business

Western Sydney University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Australia Sydney Bankstown Campbelltown Gunderman Blacktown Rydalmere Penrith + 7 więcej

Bachelor of Business wykorzystuje swoją energię i pasję do sukcesu. Ten stopień daje wiedzę, aby stworzyć karierę jako profesjonalny biznesowej. Czy chcesz kontynuować korporacyjnej rolę w globalnym przedsiębiorstwem lub rozpocząć własny biznes, ten kurs zapewni Ci umiejętności, aby to zrobić.

Bachelor of Commerce (bcom)

University of Sydney - Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Styczeń 2020 Australia Sydney + 1 więcej

Od 2011 r. Uniwersytet w Szkole Biznesu w Sydney będzie oferował odnowiony tytuł Bachelor of Commerce, które zostały wzmocnione, aby zapewnić jak najlepszy start do kariery w biznesie

baw biznesie - zarządzanie małą firmą

Kendall College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Chicago Australia Sydney Leura + 2 więcej

Nowe stężenie Kendalla w Small Business Management może pomóc przygotować absolwentów do rozpoczęcia i / lub rozwinąć małą firmę.Poprzez swoje studia i staże, które mogą obejmować badania