Filter
Studia licencjackie
Austria Steyr Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Steyr. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Austria, oficjalnie Republika Austrii, jest republiką federalną i leżą od około 8.470.000 ludzi w Europie Środkowej.

Licencjat Steyr. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Steyr. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Applied Sciences Upper Austria

Czy jesteś zainteresowany wyzwań międzykulturowych stworzonych przez globalizację gospodarki światowej? Czy jesteś zainteresowany pracą w sektorze eksportowym lub będzie ... [+]

licencjat w globalnej sprzedaży i marketingu

Czy jesteś zainteresowany wyzwań międzykulturowych stworzonych przez globalizację gospodarki światowej? Czy jesteś zainteresowany pracą w sektorze eksportowym lub będzie nawet chciał wyjechać za granicę i żyć międzynarodowy życie co najmniej na kilka lat?

Gospodarka eksportowa Austrii udało się ustalenia norm międzynarodowych w wielu dziedzinach, szczególnie w zakładach przemysłowych, maszyn i artykułów technicznych. Te globalne operacje generują duże zapotrzebowanie na odpowiednio wykwalifikowanych pracowników sprzedaży i marketingu - i to doświadczenie jest to, co program najnowocześniejsze stopień "globalnej sprzedaży i marketingu" (GSM) jest o.... [-]

Austria Steyr
Październik 2019
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku