BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Vienna. Programów Licencjat.

Studenci z całego świata zdecydują się realizować licencjat w Wiedniu. Jest to idealne miejsce dla studiów z doskonałym dostępem do rynków austriackich i europejskich. Licencjat w programach Wiedeń zawierają bogatą historię i świadomości we wszystkich akademickich zajęć przy jednoczesnym zachowaniu globalnej perspektywy. Z tytułem magistra w Wiedniu, uczniowie mogą mieć dostęp do szerokiego zawodowych i akademickich sieci i możliwości kariery zawodowej.

Opcje programu dla licencjata w Wiedniu obejmuje pełny etat, w niepełnym wymiarze godzin, na terenie kampusu, online i odległość ścieżek edukacyjnych. Wspólne akademickie i profesjonalne dyscypliny zdrowotne, biznesu, technologii informacyjnej, inżynierię, nauki i wiele innych. Każdy program jest skonstruowany inaczej, ale mają wspólne elementy, takie jak zajęć, prace laboratoryjne, staże, wykłady i interaktywnych sesji nauczania.

Aby dowiedzieć się więcej o Bachelor w Wiedniu, spojrzeć poprzez programy poniżej. Może się okazać, stopień Szukaliście za!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w strategiach interdyscyplinarnych - studia stosowane w sztuce, nauce, filozofii i wyzwaniach globalnych

University of Applied Arts Vienna
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Skontaktuj się ze szkołą Austria Vienna

Program studiów licencjackich "Strategie cross-dyscyplinarne. Studia stosowane w sztuce, nauce, filozofii i globalnych wyzwaniach "przekazują szerokie spektrum umiejętności artystycznych i naukowych, strategii i zasad praktyki artystycznej i naukowej, związanych z dążeniem do promowania podejścia krytycznego, umiejętności współpracy i nauczania zorientowanego na cel, a nie tylko w poszczególnych obszarach wiedzy, ale także poza sztuką.

Licencjat W Przedsiębiorczości

Wittenborg University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Niderlandy Amsterdam Austria Vienna + 2 więcej

Studenci, którzy wybrali tytuł Bachelor of International Business Administration Pathway of Entrepreneurship

Licencjat International Management Gościnność (Double Degree)

Wittenborg University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Niderlandy Apeldoorn Austria Vienna + 2 więcej

International Business Administration studiów (IBA) licencjackie ze specjalizacją w Hospitality Management, w połączeniu z BA (z wyróżnieniem) w Międzynarodowej Hospitality Management skierowany jest do studentów, którzy chcą śledzić karierę zarządzania w branży usługowej, w organizacji międzynarodowej skupionym lub przedsiębiorstwo.