Filter
Studia licencjackie
Austria Wels Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Wels. Programów Licencjat.

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Podstawową cechą austriackiego systemu szkolnictwa wyższego jest czteroletni kurs. Po ukończeniu licencjat, uniwersytet często mają stypendia dla studentów, którzy mogą chcieć dalszych badań magisterskie, a nawet doktoranckie.

Wels znajduje się w pobliżu miasta Linz. Różne szkoły wyższe i uczelnie opierają się w tej dziedzinie. Na przykład, University of Applied Sciences, Upper Australia ma kampus tutaj gdzie oferują różne dyscypliny.

Licencjat Wels. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Wels. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Applied Sciences Upper Austria

Program ten koncentruje się na projektowaniu i produkcji urządzeń do zasilania nowoczesnych urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Obejmuje komponenty dla inteli ... [+]

Bachelor in Electrical Engineering

Jednym z wiodących trendów dzisiaj jest przesunięcie w kierunku przyjaznych dla środowiska dostaw energii elektrycznej. To stworzyło potrzebę rozwijania systemów dla wykorzystania energii odnawialnej, aw rezultacie, nasze obecne systemy energetyczne muszą zostać dostosowane w celu optymalizacji dystrybucji, przechowywania i stosowania odnawialnych źródeł energii. To wymaga innowacji, nowych produktów i technologii, oraz z tym, młodych, zmotywowanych inżynierów, którzy mogą wspierać ten międzynarodowy trend. Dzięki naszemu programowi, możesz być w czołówce innowacji energii elektrycznej.

Program ten koncentruje się na projektowaniu i produkcji urządzeń do zasilania nowoczesnych urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Obejmuje komponenty dla inteligentnych sieci, wykorzystania energii odnawialnej i mobilności elektrycznej. Celem programu elektrotechnika jest rozwój osoby, które będą w stanie sprostać wymaganiom międzynarodowych inżynierii energii elektrycznej. Nasz program jest bardzo praktyczny i obejmuje międzynarodowy staż, jak również semestr wymiany z jednym z naszych partnerskich uczelni na całym świecie.... [-]

Austria Wels
Październik 2019
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku