BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Wels. Programów Licencjat.

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Podstawową cechą austriackiego systemu szkolnictwa wyższego jest czteroletni kurs. Po ukończeniu licencjat, uniwersytet często mają stypendia dla studentów, którzy mogą chcieć dalszych badań magisterskie, a nawet doktoranckie.

Wels znajduje się w pobliżu miasta Linz. Różne szkoły wyższe i uczelnie opierają się w tej dziedzinie. Na przykład, University of Applied Sciences, Upper Australia ma kampus tutaj gdzie oferują różne dyscypliny.

Licencjat Wels. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Wels. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w dziedzinie inżynierii elektrycznej

University of Applied Sciences Upper Austria
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Październik 2019 Austria Wels

Program ten koncentruje się na projektowaniu i produkcji urządzeń do zasilania nowoczesnych urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Obejmuje komponenty dla inteligentnych sieci, wykorzystania energii odnawialnej i mobilności elektrycznej. Celem programu elektrotechnika jest rozwój osoby, które będą w stanie sprostać wymaganiom międzynarodowych inżynierii energii elektrycznej. Nasz program jest bardzo praktyczne i ...