Filter
Studia licencjackie
Austria Wiener Neustadt Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Wiener Neustadt. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Austria będzie narażać studentów na różnych tego kraju 's "wybitne " kultury. Austria to doskonały wybór studiów za granicą dla studentów zainteresowanych w języku niemieckim.

To miasto ma bogatą historię szkolnictwa. Australii największym i pierwszym biznes school-Fachhoschule, a także centrum inżynieryjne, University of Applied Sciences Wiener Neustadit, znajduje się tutaj.

Licencjat Wiener Neustadt. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Wiener Neustadt. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Business Consultancy International (BCi) to wysokiej jakości i wymagający program studiów podyplomowych, prowadzony wyłącznie w języku angielskim. ... [+]

Twoja brama do udanej przyszłości

Business Consultancy International (BCi) to szeroki program studiów biznesowych o międzynarodowym zasięgu, prowadzony wyłącznie w języku angielskim. Zapewnia stymulujące środowisko, w którym studenci z różnych krajów i środowisk kulturowych współpracują z międzynarodowymi nauczycielami.

Program zapewnia znaczną przewagę na początku kariery zawodowej, szczególnie w zawodach związanych z zarządzaniem firmą i doradztwem. Jako absolwent będziesz w stanie sprostać coraz bardziej wymagającym wymaganiom społeczności biznesowej: doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, zrozumienie i doświadczenie międzykulturowe, globalny know-how biznesowy oraz znajomość uniwersalnych standardów biznesowych.... [-]

Austria Wiener Neustadt
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku