BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Austria. Programów Licencjat

W Austrii, programy studiów licencjackich starają się znaleźć delikatną równowagę pomiędzy instrukcją czysto akademickim i praktycznie zorientowanej. Studenci studiów licencjackich w Austrii będą dostarczane z kompleksowej wiedzy podstawowej i umiejętności niezbędnych do wybranej ścieżki kariery. Po ukończeniu stopnia licencjata w Austrii, studenci będą kwalifikowane aby przejść do dalszej edukacji w programie Masters lub PhD, poszukiwania pracy od razu, lub wypełnić żadnych egzaminów zawodowych, które mogą być wymagane w ich sektorze. Austriackie uniwersytety i szkoły są przeznaczone do maksymalizacji wartości ich lokalizacji, w samym centrum kulturowym i demograficznym zróżnicowanej Unii Europejskiej. Zagraniczni studenci z całego świata zdecydowali się wziąć ich licencjata w Austrii.

Austriackich programów licencjackie trwają trzy lata.Programy studiów licencjackich w Austrii i na całym Unii Europejskiej stała się bardziej jednolita z założeniami Procesu Bolońskiego, co ułatwia dla absolwentów austriackich programów studiów licencjackich przenieść kredyty do innych instytucji europejskich, albo zdobyć uznanie dla ich stopnia. Poniżej znajdziesz szereg programów, z akredytowanych uczelniach w Austrii dla studentów, którzy chcą studiować coś z Business Administration na Mineral Resources Inżynierii i od Biological Chemistry do wypoczynku i turystyki.

Aby dowiedzieć się więcej na temat pasjonujących licencjacki oferowanych programów w tych akredytowanych szkół austriackich, po prostu przewinąć w dół. Możesz poprosić o informacje były przesyłane bezpośrednio do Ciebie z uniwersytetów w ciągu zaledwie kilku minut!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z chemii biologicznej

Johannes Kepler University Linz
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Październik 2019 Austria Linz Czechy Ceske Budejovice + 2 więcej

Chemia biologiczna to program naukowy w dziedzinie nauk przyrodniczych, zapewniający studentom zrozumienie chemii, a także podstawowe zasady na styku procesów chemicznych i biologicznych w żywych systemach.

Program licencjacki w zakresie bioinformatyki

Johannes Kepler University Linz
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Październik 2019 Austria Linz Czechy Ceske Budejovice + 2 więcej

Łączenie "nauk przyrodniczych" - biologii, genetyki, medycyny, farmacji i nauk obliczeniowych - z informatyką, matematyką i statystyką sprawiło, że dziedzina bioinformatyki stała się niezbędna.

Licencjat w strategiach interdyscyplinarnych - studia stosowane w sztuce, nauce, filozofii i wyzwaniach globalnych

University of Applied Arts Vienna
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Skontaktuj się ze szkołą Austria Vienna

Program studiów licencjackich "Strategie cross-dyscyplinarne. Studia stosowane w sztuce, nauce, filozofii i globalnych wyzwaniach "przekazują szerokie spektrum umiejętności artystycznych i naukowych, strategii i zasad praktyki artystycznej i naukowej, związanych z dążeniem do promowania podejścia krytycznego, umiejętności współpracy i nauczania zorientowanego na cel, a nie tylko w poszczególnych obszarach wiedzy, ale także poza sztuką.

Licencjat w dziedzinie inżynierii elektrycznej

University of Applied Sciences Upper Austria
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Październik 2019 Austria Wels

Program ten koncentruje się na projektowaniu i produkcji urządzeń do zasilania nowoczesnych urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Obejmuje komponenty dla inteligentnych sieci, wykorzystania energii odnawialnej i mobilności elektrycznej. Celem programu elektrotechnika jest rozwój osoby, które będą w stanie sprostać wymaganiom międzynarodowych inżynierii energii elektrycznej. Nasz program jest bardzo praktyczne i ...

Licencjat w globalnej sprzedaży i marketingu

University of Applied Sciences Upper Austria
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Październik 2019 Austria Steyr

Czy jesteś zainteresowany wyzwań międzykulturowych stworzonych przez globalizację gospodarki światowej? Czy jesteś zainteresowany pracą w sektorze eksportowym lub będzie nawet chciał wyjechać za granicę i żyć międzynarodowy życie co najmniej na kilka lat? Gospodarka eksportowa Austrii udało się ustalenia norm międzynarodowych w wielu dziedzinach, szczególnie w zakładach przemysłowych, maszyn i artykułów technicznych ...

Informatyka kawalerska

IMC University of Applied Sciences Krems
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Austria Krems an der Donau

Internet rzeczy, Przemysł 4.0 i media społecznościowe; eksploracja danych i uczenie maszynowe; wykładniczy wzrost pojemności pamięci i wzrost mocy przetwarzania w chmurze: wszystkie te przełomowe wydarzenia ilustrują rozwój technologii generujących dane.

Bachelor Business Administration

IMC University of Applied Sciences Krems
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Austria Krems an der Donau

Program studiów licencjackich Business Administration łączy administrację biznesu z umiejętnościami zarządzania, przygotowując Cię do międzynarodowej kariery.

Bachelor International Wine Business

IMC University of Applied Sciences Krems
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Austria Krems an der Donau

Program studiów licencjackich International Wine Business obejmuje tematy biznesowe, prawne, winiarskie i winiarskie.

Bachelor Tourism and Leisure Management

IMC University of Applied Sciences Krems
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Austria Krems an der Donau + 1 więcej

Program studiów licencjackich w zakresie turystyki i rekreacji rozwija kompleksową wiedzę z zakresu administracji biznesowej dla branży turystycznej.

Zarządzanie zorientowane na Bachelor Export

IMC University of Applied Sciences Krems
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Austria Krems an der Donau

Program studiów licencjackich zorientowany na eksport zapewnia wszechstronną wiedzę biznesową i doświadczenie w stosunkach międzynarodowych.

BA w Business Consultancy International

University of Applied Sciences Wiener Neustadt
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Wrzesień 2020 Austria Wiener Neustadt

Business Consultancy International (BCi) to wysokiej jakości i wymagający program studiów podyplomowych, prowadzony wyłącznie w języku angielskim.

Licencjat W Przedsiębiorczości

Wittenborg University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Niderlandy Amsterdam Austria Vienna + 2 więcej

Studenci, którzy wybrali tytuł Bachelor of International Business Administration Pathway of Entrepreneurship

Licencjat International Management Gościnność (Double Degree)

Wittenborg University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Niderlandy Apeldoorn Austria Vienna + 2 więcej

International Business Administration studiów (IBA) licencjackie ze specjalizacją w Hospitality Management, w połączeniu z BA (z wyróżnieniem) w Międzynarodowej Hospitality Management skierowany jest do studentów, którzy chcą śledzić karierę zarządzania w branży usługowej, w organizacji międzynarodowej skupionym lub przedsiębiorstwo.