BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Azji. Programów Licencjat

Zakończenie dyplom licencjata w Azji otworzy znaczące profesjonalne drzwi za pomocą wiedzy, umiejętności i doświadczenia zdobyte, a także połączeń sieciowych wykonanych. Dyplom licencjacki w Azji są bardzo zróżnicowane i zróżnicowany. Studenci studiów licencjackich w Azji może studiować coś z gościnność do Elektrotechniki, od Business Administration w medycynie, z Inżynierii Lądowej do językoznawstwa, i prawie wszystko pomiędzy. Czy w Chinach, Tajlandii, Rosja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, Malezja, Izrael, Oman, Tajwan, Turcja lub inny kraj, programy studiów licencjackich w Azji są zobowiązane do wspierania studentów. Niektóre europejskie i północnoamerykańskie uczelnie amerykańskie mają kampusy w Azji, zapewniając prawdziwie międzynarodowe wykształcenie.

Programy studiów licencjackich w Azji często ostatnich trzech do czterech lat.Studenci zapoznają się z wieloma różnymi rodzajami nauki, w tym wykładu, seminarium, projektów grupowych, staży i studiów za granicą szans. W zależności od programu licencjata, studenci mogą także zrobić praktyczne pracy w warunkach laboratoryjnych, pracowni lub odgrywanie ról. Wydział w programach studiów licencjackich w Azji, które są wymienione poniżej, są kwalifikowane do i specjalizuje się w dostarczaniu doświadczenie uczenia jakości dla każdego ucznia.

Więc jeśli uważają Państwo za studia architektoniczne w Izmirze, Biznes w Bangkoku lub Hospitality Management International w Dubaju, na przykład, a następnie przewiń w dół i sprawdzić tę długą listę programów studiów licencjackich w Azji!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z finansów międzynarodowych

Financial University under the Government of the Russian Federation
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Moscow

Wydział Finansów Międzynarodowych (MFF) zapewnia szkolenia dla kawalerów i mistrzów w zakresie przygotowania "Ekonomii". Po ukończeniu szkolenia studenci otrzymują dyplom standardu finansów Uniwersytetu Finansowego pod rządami Federacji Rosyjskiej, a także mają możliwość uzyskania dyplomu od jednej z prestiżowych zachodnich uczelni partnerskich.

Licencjat w międzynarodowej administracji biznesowej

Triatma Mulya Stenden
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Luty 2020 Indonezja Denpasar

Zostań obywatelem świata, ucząc się 2 lat na Bali, 1 rok w Holandii i poszerz swoje horyzonty dzięki płatnemu stażowi na całym świecie, który zazwyczaj prowadzi do natychmiastowego zatrudnienia po ukończeniu. Wyrusz w tę ekscytującą podróż, zapisując się do naszego spożycia w lutym 2018 roku i otrzymaj 30% zniżki na roczną opłatę za naukę. Za pełne czesne należy zapłacić do 23 grudnia 2017 r .; T

BEng (Hons) w inżynierii budowlanej i zarządzaniu

The British University in Egypt
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Egipt Cairo

Zapewnienie nowoczesnego programu odzwierciedlającego elastyczność w dostosowaniu się do szybkiego tempa nowych technologii stosowanych w branży budowlanej oraz osiągnięcie kluczowych celów BUE i Wydziału w zakresie promowania rozwoju kulturalnego, gospodarczego, społecznego i technologicznego przez zdolnych inżynierów budownictwa i absolwentów zarządzania, kształconych według najlepszych brytyjskich standardów akademickich, którzy są niezależnymi uczniami.

Bachelor of Fine Arts in Graphic Design

Zayed University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Mohammed Bin Zayed City Dubai + 1 więcej

W projektowaniu graficznym studenci zdobywają teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu projektowania i praktyki, rozwijając jednocześnie różnorodne umiejętności w zakresie projektowania druków i mediów. Dzięki zajęciom studenci zapoznają się z typografią, projektowaniem publikacji i opakowań, reklamą, brandingiem i projektowaniem stron internetowych. Dowiadują się także o briefach projektowych, badaniach i interakcji z klientem oraz o tym, jak tworzyć, rozwijać i ostatecznie wdrażać propozycje projektów. Dzięki zaangażowaniu społeczności oraz projektom ukierunkowanym na zespół i klienta uczniowie są zachęcani do zrozumienia społecznego i kulturowego wymiaru każdego projektu, aby stać się innowacyjnym liderem w dziedzinie projektowania.

Bachelor of Design

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) to prywatna uczelnia non-profit, akredytowana przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

BA

George Mason University Korea
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Marzec 2020 Korea Południowa Incheon

Świat staje się coraz bardziej połączony, a zdolność do tworzenia i utrzymywania kontaktów międzykulturowych jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Ponieważ skutki przemocy i konfliktów są odczuwalne w całej społeczności globalnej, widzimy coraz więcej możliwości współpracy, rozwiązywania problemów i budowania pokoju w lokalnych społecznościach i ponad międzynarodowymi barierami.

Globalny program ICT

The University Of Aizu
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Japonia Iitate

Program ten obejmuje innowacje i rozwój w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych i obejmuje szerszy zakres informatyki i inżynierii. Ponadto oferowane są przedmioty takie jak kursy języka japońskiego oraz "kultura i historia Aizu". Studenci będą mogli zrozumieć regionalną tożsamość poprzez doświadczenia z japońskiej kultury, a następnie wziąć aktywny udział w świecie w oparciu o tożsamość.

International Economics and Trade (International Student) Program Rozwoju Talentów Licencjackich

Central South University of Forestry & Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Chiny Changsha

System szkoleniowy opanowuje podstawową wiedzę z zakresu ekonomii i zarządzania, podstawową teorię handlu międzynarodowego i umiejętności operacyjnych w handlu zagranicznym, a także zna międzynarodowe zasady gospodarcze i handlowe, mechanizmy operacyjne i prawa rozwojowe, ma szeroką międzynarodową wizję i silną wymianę międzynarodową. Złożony talent w umiejętnościach handlowych. Jednocześnie główny nacisk kładzie się na rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku chińskim studentów, rozumienie i rozumienie współczesnej chińskiej gospodarki i kultury, kultywowanie dobrej etyki zawodowej studentów, zdolności adaptacji społecznej oraz pionierskich i innowacyjnych umiejętności. Po ukończeniu studiów studenci mogą angażować się w międzynarodowy biznes, zarządzanie międzynarodowe, marketing w handlu zagranicznym i inne powiązane prace w swoich krajach ojczystych, różnych organizacjach międzynarodowych i międzynarodowych korporacjach oraz innych powiązanych działach, a także mogą uczestniczyć i promować przyjazne stosunki między Chinami a krajami przyjmującymi.

BA w politologii

Bar-Ilan University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Izrael Ramat Gan

Jeśli jesteś entuzjastą wiadomości i wiadomości medialne nie są wystarczające; jeśli zastanawiasz się nad procesami historycznymi i politycznymi; jeśli chcesz zrozumieć, jak działają różne gałęzie władzy; jeśli marzysz o karierze w polityce lub służbie obywatelskiej; w skrócie - jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o systemach wpływających na nasze życie, Politologia to najlepszy wybór dla Ciebie!

Bachelor in International Hotel Management

Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Tajlandia Bangkok

Posiadając tytuł licencjata w międzynarodowym zarządzaniu hotelarstwem, masz kwalifikacje do zajmowania stanowisk kierowniczych w międzynarodowym przemyśle hotelarskim i turystycznym. Podczas tych 3 lat nauki uczniowie Vatel zdobywają profesjonalną, prawną, ekonomiczną i podstawową wiedzę językową w swojej dziedzinie; nauczyć się technik zarządzania i umiejętności kierowania zespołem.

Bachelor of Communication w dziennikarstwie

Hong Kong Baptist University School of Communication
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong

International Journalism Concentration przygotowuje studentów do ważnej roli informowania Hongkongu o świecie i świecie na temat Hongkongu. Podstawową misją programu jest rozwijanie umiejętności pisania i pisania przez studentów w języku angielskim.

Bachelor of Social Sciences (Hons) w geografii

Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hongkong Hong Kong

BSocSc (Hons) in Geography ma taką strukturę, że uczniowie mogą albo wybrać specjalizację w pewnych poddziedzinach dyscypliny na późniejszych etapach ich studiów, albo podjąć się dobrze zorganizowanego szkolenia w zakresie geografii, zgodnie z tradycją syntezy. BSocSc (Hons) in Geography umożliwia studentom uzyskanie solidnych podstaw metodologii geograficznej, przy jednoczesnym poznaniu ładu przestrzennego i współzależności narodów i regionów świata.

Licencjat Sztuk Pięknych w Projektowaniu Mody

Rangsit University International College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Tajlandia Lak Hok

Wydział projektowania mody ma na celu ukształtowanie projektanta mody, aby stał się liderem kreatywności, z głębokim zrozumieniem współczesnego wzornictwa, w pełni wyposażonym w umiejętności wymagane do tworzenia skomplikowanych szczegółów. Badają innowacyjne projekty poprzez badania projektowe i eksperymentowanie z nowymi materiałami i technikami, zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Badanie obejmuje również podstawowe aspekty mody, od modnych, gotowych do noszenia, trendów mody po modę.

Licencjat z automatyzacji procesów technologicznych i produkcji

Volgograd State Technical University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Rosja Volgograd

Automatyzacja produkcji jest procesem w rozwoju produkcji maszyn, w której funkcje zarządzania i kontroli zostały wykonane przez człowieka przed przejściem na urządzenia i zautomatyzowane aplikacje. Wprowadzenie automatyzacji produkcji pozwala znacznie zwiększyć produktywność pracy i jakość produkcji, zminimalizować ilość pracowników w różnych obszarach produkcji.

Bachelor of Information Technology

The University Of Georgia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Gruzja Tbilisi

Bachelor of Information Technology (IT Engineering) Celem programu jest przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów IT w nowoczesnym świecie technologii informatycznych. Aby dać absolwentowi wiedzę o odpowiednich teoriach technologii komputerowych i informacyjnych oraz rozwijać umiejętności praktyczne, rozwijać kształcenie ustawiczne i ciągłe doskonalenie zawodowe, a także być w stanie osiągnąć to, co najlepsze w nowoczesnej wiedzy informatycznej w środowiskach technicznych i zawodowych w przedsiębiorstwach lub nowopowstałe firmy lub kontynuować naukę na całym świecie. Wraz z dyplomem licencjata uniwersyteckiego, który jest akredytowany na arenie międzynarodowej, studenci otrzymaliby wiele szkoleń i certyfikatów od Microsoft, Cisco, iHup i podobnych instytucji.