BACHELORSTUDIES

Badania edukacyjne Europa - Badania edukacyjne programów Badania edukacyjne w Europa

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Badania edukacyjne Europa - Weź Badania edukacyjne Europa. Wszystkie Badania edukacyjne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

4 Wyniki z Badania edukacyjne, Europa Filter

Bachelor in Education

University College South Denmark
Licencjat
<
Studia dzienne
<
8 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zostaniesz upoważniony jako nauczyciel na poziomie podstawowym i gimnazjalnym z trzech przedmiotów. Otrzymasz wysokiej jakości instrukcje teoretyczne.

Czytaj więcej

BA (z wyróżnieniem) w badaniach edukacyjnych

Bishop Grosseteste University
BA
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Studia pedagogiczne na BGU zapewnią ci doskonałe zrozumienie edukacji w jej najszerszym znaczeniu, w kraju i na świecie, i są doskonałym wyborem, jeśli jesteś zainteresowany k ...

Czytaj więcej

BA TESOL i studia edukacyjne

University of Hull
BA
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasz popularny tytuł Education Studies z certyfikatem TESOL - umożliwiający nauczanie języka angielskiego na całym świecie.

Czytaj więcej

Licencjat W Edukacji

University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law
BA
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
English (UK)
Ośrodek kształcenia

Edukacja znajduje się w ciągle zmieniającym się kontekście społecznym, politycznym i kulturowym. Ten dynamiczny program pozwala eksplorować różne ustawienia, w których odbywa ...

Czytaj więcej