$close

Filtry

Zobacz wyniki

Badania ogólne Saitama - programów Badania ogólne Saitama Badania ogólne, Saitama

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni. Zazwyczaj oferowane na poziomie stowarzyszonym i licencjackim, programy studiów ogólnych mogą być idealne dla uczniów, którzy są zas… Czytaj więcej

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Zazwyczaj oferowane na poziomie stowarzyszonym i licencjackim, programy studiów ogólnych mogą być idealne dla uczniów, którzy są zastraszani, lub po prostu nieświadomi, koncentracji na ich głównym. Programy studiów ogólnych często dotyczą różnych dziedzin, od sztuki i humanistyki po biznes i naukę.

Japonia to państwo wyspiarskie w Azji Wschodniej. Położony na Oceanie Spokojnym, leży na wschód od Morza Japonii, Chinach, Korei Północnej, Korei Południowej i Rosji, rozciągający się od Morza Ochockiego na północy do East China Sea i Tajwanu na południu.

Ten zaludnione miasto słynie z instytutów językowych i uczelni. Instytucje edukacyjne, takie jak Saitama University i Fundacji Japońskiej znane są z innowacyjnych metod nauczania.

Badania ogólne Saitama - Weź Bachelor Saitama. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Japonii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Saitama University
Saitama, Japonia

Każdy student należy do jednego z pięciu wydziałów (matematyki, fizyki, chemii, biochemii i biologii molekularnej, biologii regulacyjnej) i postępuje zgodnie z programem naucz ... +

Każdy student należy do jednego z pięciu wydziałów (matematyki, fizyki, chemii, biochemii i biologii molekularnej, biologii regulacyjnej) i postępuje zgodnie z programem nauczania każdego wydziału. Uczniowie są zachęcani do zdobywania wymaganych umiejętności i dążenia do rozwijania cech, które uznają znaczenie teorii fundamentalnej, która nie jest ukierunkowana na określone zastosowanie i praktyczne zastosowanie. -
Licencjat
Język japoński
Ośrodek kształcenia