BACHELORSTUDIES

Badania ogólne Oceanii - Badania ogólne programów Badania ogólne w Oceanii

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Zazwyczaj oferowane na poziomie stowarzyszonym i licencjackim, programy studiów ogólnych mogą być idealne dla uczniów, którzy są zastraszani, lub po prostu nieświadomi, koncentracji na ich głównym. Programy studiów ogólnych często dotyczą różnych dziedzin, od sztuki i humanistyki po biznes i naukę.

Chcesz studiować w Oceanii? Dwa najbardziej Kraje popytu na Oceania: Australia i Nowa Zelandia, zarówno razem oferują niezwykłą i bardzo charakterystyczny przygodę badania.

Badania ogólne Oceanii - Weź Badania ogólne Oceanii. Wszystkie Badania ogólne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Badania ogólne, Oceanii Filter

Licencjat handlu - studia liberalne

University of Sydney - Business School
Australia, Sydnej
Licencjat
Styczeń 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Bachelor of Commerce (Liberal Studies) uzupełnia profesjonalne studia biznesowe i akredytację Bachelor of Commerce z dodatkowymi studiami w językach

Czytaj więcej