BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Dhaka. Programów Licencjat.

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Bangladesz jest jednym z krajów o starej, ale jakość systemu szkolnictwa wyższego. W kraju 50 ośrodki szkolnictwa wyższego publicznych i ponad 100 prywatnych instytucji. To nie tylko włączony wyższe wykształcenie, aby były dostępne, ale również zwiększyło poziom jakości.

Dhaka ma różne publiczne i prywatne szkoły wyższe, Dhaka University prowadzi w czołówce.Ponadto, istnieją międzynarodowe uczelnie, gdzie studenci mogą nawet dostęp globalne programy nauczania

Licencjat Dhaka. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Dhaka. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w filmie i telewizji

Canadian University of Bangladesh
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

Film and Television Program zapewnia studentom okazję do nauki zróżnicowanych aspektów dziennikarstwa i produkcji telewizyjnej i produkcji filmowej i krytyki.

Licencjat z prawa

Canadian University of Bangladesh
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

Programy akademickie sprzyjać ekscytujących środowiska akademickiego z studenta wydziału interaktywnym środowisku, praktycznych metod uczenia się i zróżnicowanych doświadczeń. Krótkie wprowadzenie programów został tu przedstawiony.