BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Bangladesz. Programów Licencjat

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Bangladesz ma regulującej uprawnienia nazwie uczelni przyznaje komisja Bangladeszu, który nadzoruje 34 uniwersytetów publicznych i 60 prywatnych uczelni wyższych. It 's głównym celem jest zapewnienie, że instytucje edukacyjne zapewnić jakość kształcenia. Zapewniają także, że kultura studenta jest respektowane we wszystkich szkół wyższych.

Licencjat Bangladesz. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Bangladesz. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

BA in Politics, Philosophy and Economics Program

Asian university for women
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Bangladesz Chittagong

Licencjat w filmie i telewizji

Canadian University of Bangladesh
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

Film and Television Program zapewnia studentom okazję do nauki zróżnicowanych aspektów dziennikarstwa i produkcji telewizyjnej i produkcji filmowej i krytyki.

Licencjat z prawa

Canadian University of Bangladesh
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Bangladesz Dhaka

Programy akademickie sprzyjać ekscytujących środowiska akademickiego z studenta wydziału interaktywnym środowisku, praktycznych metod uczenia się i zróżnicowanych doświadczeń. Krótkie wprowadzenie programów został tu przedstawiony.