BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Brussels. Programów Licencjat.

Studenci z całego świata wybierają Brukselę jako miejsce dla szkolnictwa wyższego. Licencjat w Brukseli zawiera unikalną kulturę europejską do akademików przy zachowaniu globalnej perspektywy. Licencjat w programie brukselskiego zapewni wyzwanie i stymulowanie nauki.

Licencjat w Brukseli wykorzystuje specjalistyczne programy w celu zaspokojenia potrzeb poszczególnych uczniów. Opcje programu dla licencjata w Brukseli obejmują pełny etat, w niepełnym wymiarze godzin, na uczeniu się kampus, online i na odległość. Istnieje wiele dziedzin, które oferują doskonałe możliwości akademickich, takich jak ochrona zdrowia, przedsiębiorczości, badań i rozwoju, na rynkach wschodzących, matematyki i wielu innych. Struktury programu są różne, ale mają podobne elementy, takie jak zajęć, wykorzystanie technologii informatycznych, wykłady, praca grupowa i symulacje przypadków.

Jeśli rozważasz licencjat w Brukseli, przewijanie programów poniżej, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach, które czekają na Ciebie!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w dziennikarstwie - w języku francuskim

ESJ Paris - École Supérieure de Journalisme
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Francja Paris Belgia Brussels Algieria Algiers Maroko Casablanca Tunezja Tunis Lille Kamerun Douala Senegal Dakar + 13 więcej

Ten program jest w języku francuskim.

Bachelor in Business Studies

United International Business Schools
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Październik 2019 Szwajcaria Zürich Belgia Antwerp Hiszpania Barcelona Brussels Madrid Japonia Tokyo Niderlandy Amsterdam Włochy Milan Geneva + 14 więcej

Bachelor in Business Studies składa się z 180 punktów europejskich (ECTS) i trwa 3 lub 4 lata akademickie z 9 miesięcy studiów w pełnym wymiarze godzin do ukończenia (odpowiednio do 9 - 12 kwartałów), w zależności od wybranej ścieżki studiów i intensywności. Łączna liczba godzin kontaktowych wynosi 1800. Kursy są zaplanowane między poniedziałkiem a piątkiem, między godziną 9:00 a najpóźniej do godziny 19:00 i są prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Licencjat w badaniach liberalnych

European College for Liberal Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Październik 2019 Hiszpania Barcelona Belgia Brussels Madrid Szwajcaria Zürich Japonia Tokyo Antwerp + 8 więcej

BLS - Bachelor Studies Liberalnych (180 punktów)

Bachelor in Ekologii Społecznej

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 lat(a) Wrzesień 2020 Belgia Brussels

Licencjata w dziedzinie ekologii społecznej jest zorganizowana na trzech latach studiów, w ciągu dnia. CESS jest to konieczne (lub odpowiednikiem dyplomów zakończenia badania średnich i studiów).

Fotografia licencjackie

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Wrzesień 2020 Belgia Brussels

Nieruchome lub ruchome obrazy atakują coraz więcej nasze codzienne życie. Produkcja ta może być zapewniona tylko przez kompetentnych techników!

Licencjat (AD) PR

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Wrzesień 2020 Belgia Brussels

Interfejs między zarządzaniem i publiczności wewnętrznej i zewnętrznej, oficer PR jest odpowiedzialna za zarządzanie wizerunek swojej organizacji poprzez tworzenie i projektowanie