BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Antwerp. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Belgia jest znana jako centrum Europy i ośrodkiem międzynarodowej wymiany. W międzynarodowych studentów w Belgii być otoczony wielokulturowej społeczności.

Antwerp ma urozmaicone i udane sceny z wyższym wykształceniem. Szkoły wyższe i kilka uniwersytetów rozbiliśmy namiot w tym mieście począwszy od University of Antwerp, University College Plantin Artesis University College i wiele innych.

Licencjat Antwerp. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Antwerp. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor in Business Studies

United International Business Schools
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Październik 2019 Szwajcaria Zürich Belgia Antwerp Hiszpania Barcelona Brussels Madrid Japonia Tokyo Niderlandy Amsterdam Włochy Milan Geneva + 14 więcej

Bachelor in Business Studies składa się z 180 punktów europejskich (ECTS) i trwa 3 lub 4 lata akademickie z 9 miesięcy studiów w pełnym wymiarze godzin do ukończenia (odpowiednio do 9 - 12 kwartałów), w zależności od wybranej ścieżki studiów i intensywności. Łączna liczba godzin kontaktowych wynosi 1800. Kursy są zaplanowane między poniedziałkiem a piątkiem, między godziną 9:00 a najpóźniej do godziny 19:00 i są prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Bachelor in Liberal Studies

European College for Liberal Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Październik 2019 Hiszpania Barcelona Belgia Brussels Madrid Szwajcaria Zürich Japonia Tokyo Antwerp + 8 więcej

Kursy licencjackie są podzielone na kursy podstawowe i kursy specjalizacyjne (odpowiednie dla studiów wyższych lub mniejszych). Przedmioty do wyboru można wybrać z dowolnego z zaplanowanych kursów oferowanych na poziomie licencjackim.

Licencjat w dziedzinie multimediów i technologii komunikacyjnych

Karel De Grote University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Belgia Antwerp

W ciągu najbliższych trzech lat opracujesz najnowocześniejszą kreatywność i umiejętności techniczne, które pomogą Ci zabłysnąć w dynamicznym świecie multimediów.

Bachelor in Business Management - International Business

Karel De Grote University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Belgia Antwerp

Stopień licencjata w zarządzaniu biznesem - International Business jest waszym przyznaniem się do fascynującej pracy w międzynarodowym świecie biznesu.