Filter
Studia licencjackie
Belgia Flanders Bruges Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Bruges. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Belgia, oficjalnie Królestwo Belgii, jest państwem federalnym, w Europie Zachodniej. Jest członkiem-założycielem Unii Europejskiej, a gospodarzem siedziby UE 's, jak również te z kilku innych głównych organizacji międzynarodowych, takich jak NATO.

Brugia jest znaczącym centrum edukacji w Belgii. Istnieje kilka szkół, takie jak HOWEST i KHBO. Prestiżowa College of Europe ma swoją bazę w tym mieście.

Licencjat Bruges. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Bruges. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

VIVES University College

NINIEJSZY PROGRAM JEST DOSTĘPNY W ROKU 2020-2021 - Jako licencjat w dziedzinie zarządzania hotelem jesteś profesjonalistą, który doskonale czuje się w fascynującym świec ... [+]

O

Jako licencjat w zarządzaniu hotelem, jesteś profesjonalistą, który jest doskonale w domu w fascynującym świecie gościnności. Program zarządzania hotelem oferuje wysoki poziom profesjonalnej wiedzy i umiejętności, trzy lub cztery języki obce, silne podstawy ekonomiczne, dobre umiejętności w zakresie ICT, umiejętność pracy w zespole, umiejętności prezentacji i międzynarodowe doświadczenie.

Kompetencje te są również wysoko cenione w wielu innych branżach i oferują możliwość kontynuowania studiów i uzyskania tytułu magistra lub dodatkowego stopnia licencjata. Studenci zarządzania hotelem są dynamiczni i zainteresowani częstymi kontaktami społecznymi, wyzwaniami i kreatywną pracą zespołową. Uprzednie kwalifikacje ze szkoły gastronomicznej nie są wymagane. Uczenie się to coś więcej niż nauka sama. Jeśli chcesz, możesz dołączyć do SorHoMa, klubu studenckiego do zarządzania hotelem. Klub studencki organizuje wszelkiego rodzaju zajęcia dla uczniów w ramach programu i kolokwium z głównymi mówcami z branży hotelarskiej.... [-]

Belgia Bruges
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku