BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Bruges. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Belgia, oficjalnie Królestwo Belgii, jest państwem federalnym, w Europie Zachodniej. Jest członkiem-założycielem Unii Europejskiej, a gospodarzem siedziby UE 's, jak również te z kilku innych głównych organizacji międzynarodowych, takich jak NATO.

Brugia jest znaczącym centrum edukacji w Belgii. Istnieje kilka szkół, takie jak HOWEST i KHBO. Prestiżowa College of Europe ma swoją bazę w tym mieście.

Licencjat Bruges. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Bruges. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w zarządzaniu hotelami

VIVES University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Skontaktuj się ze szkołą Belgia Bruges

- NINIEJSZY PROGRAM JEST DOSTĘPNY W ROKU 2020-2021 - Jako licencjat w dziedzinie zarządzania hotelem jesteś profesjonalistą, który doskonale czuje się w fascynującym świecie gościnności. Program zarządzania hotelem oferuje wysoki poziom profesjonalnej wiedzy i umiejętności, trzy lub cztery języki obce, silne podstawy ekonomiczne, dobre umiejętności w zakresie ICT, umiejętność pracy w zespole, umiejętności prezentacji i międzynarodowe doświadczenie.