BACHELORSTUDIES

Licencjat w Gandawa. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Belgia oferuje zorientowane na rynek wyższego poziomu wykształcenia, który jest oparty na umiejętności i innowacje. Kraju 's uczelnie oferują interaktywne w tym samym czasie badania edukacji zorientowanej uniwersyteckim przed wstąpieniem na rynek pracy.

Gandawa jest bardzo znany w wielu rzeczach. Edukacja-wise, najlepsze szkoły wyższe takie jak Gent University oparte są tutaj. Tętniące życiem miasto, został uwikłany przez różnych uczelniach i ośrodkach.

Licencjat Gandawa. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Gandawa. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat W Biznesie

Artevelde University of Applied Sciences
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Czy pasjonujesz się językami i ludźmi? Za wszystko, co ma związek ze światem cyfrowym? Czy chcesz poszerzyć swoje horyzonty i wyjść poza strefę komfortu? Świat jest twoim plac ...

Czytaj więcej

Bachelor in International Business Management

Artevelde University of Applied Sciences
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Marzysz o międzynarodowej karierze? Czy chcesz poszerzyć swój horyzont? Czy twoje ambicje sięgają poza granice twojego kraju? Zatem nasz tytuł licencjata w zakresie międzynaro ...

Czytaj więcej