Filter
Studia licencjackie
Belgia Flanders Kortrijk Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Kortrijk. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Belgia, oficjalnie Królestwo Belgii, jest państwem federalnym, w Europie Zachodniej. Jest członkiem-założycielem Unii Europejskiej, a gospodarzem siedziby UE 's, jak również te z kilku innych głównych organizacji międzynarodowych, takich jak NATO.

Jedną z cech tego miasta jest centrum edukacyjne regionu. Szkolnictwo wyższe jest przez Kortrijik University, i Katolicki Uniwersytet w Leuven kampusu. Jednak istnieją inne uczelnie oferujące podobne udogodnienia.

Licencjat Kortrijk. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Kortrijk. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

VIVES University College

Program Bachelor of Business Management jest przeznaczony dla studentów z Belgii i zagranicy, którzy pragną zdobyć głęboką wiedzę z różnych dziedzin zarządzania i uzyskać ... [+]

Program Bachelor of Business Management jest przeznaczony dla studentów z Belgii i zagranicy, którzy pragną zdobyć głęboką wiedzę z różnych dziedzin zarządzania i uzyskać międzynarodowy dyplom biznesowy w międzykulturowym kontekście zglobalizowanego świata. Międzynarodowi koledzy, zagraniczni wykładowcy, wyjazdy studyjne i możliwości wymiany poprawią międzykulturową świadomość i komunikację.

Bachelor of Business Management, specjalizacja Business Management

Kortrijk jest bijącym sercem flamandzkiej przedsiębiorczości i projektowania wspierającego innowacyjność i kreatywność. W mieście znajdują się różne duże międzynarodowe korporacje, takie jak Barco, Bekaert itp., Ale także wiele małych i średnich przedsiębiorstw lub MŚP nastawionych na usługi. Zapewnia to regionowi drugą najniższą stopę bezrobocia w Europie. Starożytne historyczne centrum miasta oferuje inspirujące tło, a tętniące życiem miasto uniwersyteckie (uniwersyteckie) jest strategicznie położone w każdej części belgijsko-francuskiej metropolii Kortrijk, Lille i Tournai.... [-]

Belgia Kortrijk
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
VIVES University College

Advanced Bachelor of International zarządzania przedsiębiorstwem jest licencjat po programie licencjata. Jest to 12-miesięczny program w pełnym wymiarze godzin, odbywając ... [+]

Oferujemy studia licencjackie na poziomie 1 rok (12 miesięcy) licencjackie dla studentów, którzy posiadają już co najmniej licencjat. Program jest całkowicie w języku angielskim.

Najlepiej przyjmować studentów, którzy studiowali w zakresie nauk o biznesie i zarządzania przedsiębiorstwem. Ale witamy ograniczoną liczbę studentów, którzy studiowali inne przedmioty, np. Technologię ... Po zbadaniu i zatwierdzeniu wniosku przez naszą komisję uczniowie ci mogą zostać przyjęci.

O czym jest ten program?

Międzynarodowe zarządzanie przedsiębiorstwem jest licencjatem po programie licencjackim. Jest to 12-miesięczny program w pełnym wymiarze godzin, odbywający się w kampusie Kortrijk w Belgii. W ciągu ostatnich trzech miesięcy będziesz pracował podczas stażu.... [-]

Belgia Kortrijk
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku