BACHELORSTUDIES

Studia niestacjonarne Biochemia Hiszpania - programów Biochemia Hiszpania Biochemia

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Biochemistry odnosi się do metod, w których zachodzą reakcje chemiczne mają wpływ na procesy życiowe. Typowe zajęcia mogą obejmować chemii nieorganicznej, chemii fizycznej, Enzymology, regulacje biochemicznych, strukturę komórkową i organizacji, chemii organicznej, biotechnologii, chemii analitycznej i teorii genetyki molekularnej.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Studia niestacjonarne Bachelor Hiszpania - Weź studia niestacjonarne Bachelor Hiszpania. Wszystkie studia niestacjonarne Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Biochemia, Hiszpania Filter

Bachelor in Chemistry

Universitat Rovira i Virgili
Licencjat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Chemia jest podstawową nauką, która bada strukturę i zachowanie materiałów oraz zmiany, które zachodzą na poziomie molekularnym. Celem Bachelor's Degree in Chemistry nauczanym ...

Czytaj więcej