BACHELORSTUDIES

Studia niestacjonarne Biochemia Portugalia - programów Biochemia Portugalia Biochemia

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Biochemistry odnosi się do metod, w których zachodzą reakcje chemiczne mają wpływ na procesy życiowe. Typowe zajęcia mogą obejmować chemii nieorganicznej, chemii fizycznej, Enzymology, regulacje biochemicznych, strukturę komórkową i organizacji, chemii organicznej, biotechnologii, chemii analitycznej i teorii genetyki molekularnej.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Studia niestacjonarne Bachelor Portugalia - Weź studia niestacjonarne Bachelor Portugalia. Wszystkie studia niestacjonarne Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Biochemia, Portugalia Filter

Licencjat w dziedzinie inżynierii chemicznej i biochemicznej

Polytechnic Institute of Tomar
Licencjat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia

Program chemiczne i biochemiczne jest licencjat zaprojektowane tak, aby zapewnić szkolenie wyższe wykształcenie w danej dziedzinie chemii.

Czytaj więcej