BACHELORSTUDIES

Licencjat Biologia środowiska, Szukaj programów Licencjat Biologia środowiska

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

biologia środowiskowa jest często używany jako ogólne określenie dla każdego podejścia do nauk przyrodniczych, który łączy studia biologiczne i ekologiczne. Uczestnicy tego rodzaju kursu może studiować takie tematy jak zoologii, mikrobiologii i konserwacji.

Licencjat Biologia środowiska: Szukaj tutaj programów Biologia środowiska. Wszystkie informacje Licencjat. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

2 Wyniki z Biologia środowiska Filter

Program licencjacki: Major / Minor w biologii środowiskowej

Saint Mary's University of Minnesota
Licencjat
<
Studia dzienne
<
9 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Specjalista ds. Biologii środowiska w Saint Mary's oferuje szeroki zakres zainteresowań studentów i celów zawodowych. Ten kierunek jest odpowiedni dla tych, którzy pragną wejś ...

Czytaj więcej

Ważna biologia środowiska

Barnard College
Licencjat
Sie 2021
Język angielski

Wydział Nauk o Środowisku w Barnard College zapewnia wysoce zmotywowanym młodym kobietom ambitne i satysfakcjonujące programy z zakresu nauk o środowisku, biologii środowiska ...

Czytaj więcej