close

Filtry

Zobacz wyniki

Biologia Kaunas - programów Biologia Kaunas Biologia, Kaunas

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata. Biologia bada aktywność organizmów w zakresie funkcji, wzrostu i rozwoju, a także, jak te czynniki wpływają na organizm, gdzie mieszka. T… Czytaj więcej

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Biologia bada aktywność organizmów w zakresie funkcji, wzrostu i rozwoju, a także, jak te czynniki wpływają na organizm, gdzie mieszka. To może dalej badać jak poszczególne organizmy współdziałać w ich otoczeniu.

Republika Litewska jest oficjalna nazwa państwa. Znajduje się w północnej części Europy. Litwa docenia nauki i technologii w systemie edukacji, bardzo. Ma podstawowe aspekty podstawowym, średnim i wyższym poziomie wykształcenia. Litwa jest kolejnym wiodącym krajem w świadczeniu sztuki, nauki, techniki, jak i kursach technologicznych. Litwa napotkała kilka wyzwań w dziedzinie szkolnictwa wyższego w ciągu ostatnich lat, które doprowadziły do ​​powstania 20 uniwersytetów w celu zwiększenia jego dostępności.

Kaunas, słynie z dziedzictwa kulturowego i wartości naukowej. Placówki oświatowe w mieście, takich jak Uniwersytet Witolda Wielkiego Litewski Uniwersytet Nauk Medycznych i Aleksandras Stulginskis University zostały wzmacnianie kapitału ludzkiego z wysokiej jakości edukacji od roku.

Biologia Kaunas - Weź Bachelor Kaunas. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Vytautas Magnus University
Kaunas, Litwa

Program ma na celu przeszkolenie wykwalifikowanych specjalistów posiadających umiejętności badawcze, którzy mogą z powodzeniem pracować w badaniach i praktyce edukacji naukowe ... +

Program ma na celu przeszkolenie wykwalifikowanych specjalistów posiadających umiejętności badawcze, którzy mogą z powodzeniem pracować w badaniach i praktyce edukacji naukowej, nauki, technologii, biznesu i obszarów społecznych lub systemów. Program ma na celu przygotowanie wysokiej jakości, szerokiego spektrum specjalisty w dziedzinie biologii. Program rozszerza znaczenie biologii na inne nauki biologiczne, studenci poszerzają swoją wiedzę w zakresie genetyki, mikrobiologii, biochemii, biofizyki, nauk o środowisku, immunologii, bioinformatyki, biotechnologii, kursów biologii molekularnej i prac laboratoryjnych. Studenci pogłębiają swoją wiedzę z zakresu biologii klasycznej podczas praktyk polowych z zakresu biologii roślin i zwierząt. Daje studentom kompetencje do poszukiwania kariery w różnych instytucjach naukowych związanych z biologią, firmach komercyjnych i instytucjach rządowych. -
Licencjat
Studia dzienne
4 lat(a)
Język angielski
01 Lip 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami