Filter
Studia licencjackie
Botswana Gaborone Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Gaborone. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Botswana znajduje się w południowej Afryce i poczyniła znaczne postępy w rozwoju systemu szkolnictwa wyższego. Odkrycie diamentów znacząco zwiększył przychody dla narodu, a wiele z tych dochodów został funneled do poprawy szkołach i na uczelniach.

Ludzie w Gaborone mieć więcej świadectw szkolnictwa wyższego niż innych ludzi w Botswanie. Wynika to z różnych instytutów dostępnych w mieście. University of Botswana jest kluczem uniwersytet tutaj.

Licencjat Gaborone. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Gaborone. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

AFDA

W AFDA uznajemy potrzebę wyjątkowej edukacji dla kariery w kreatywnej gospodarce. W 2015 roku ogłosiliśmy Szkołę Innowacji i Technologii AFDA School of Business; nowy str ... [+]

Przegląd

W AFDA uznajemy potrzebę wyjątkowej edukacji dla kariery w kreatywnej gospodarce. W 2015 roku ogłosiliśmy Szkołę Innowacji i Technologii AFDA School of Business; nowy strumień dotyczący szybkich zmian w biznesie i technologii, który lepiej przygotuje absolwentów do możliwości w przyszłości.

Szkoła Innowacji i Technologii Biznesowych została zaprojektowana w celu szkolenia młodych twórców, przedsiębiorców i doświadczonych technologicznie absolwentów, aby radzić sobie z przełomowymi możliwościami, które będą nadal zmieniać sposób, w jaki prowadzimy działalność i dostrzegamy szansę w dzisiejszym świecie.

W stopniu BCom studenci nauczą się:... [-]

Botswana Gaborone
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku