BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Gaborone. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Botswana znajduje się w południowej Afryce i poczyniła znaczne postępy w rozwoju systemu szkolnictwa wyższego. Odkrycie diamentów znacząco zwiększył przychody dla narodu, a wiele z tych dochodów został funneled do poprawy szkołach i na uczelniach.

Ludzie w Gaborone mieć więcej świadectw szkolnictwa wyższego niż innych ludzi w Botswanie. Wynika to z różnych instytutów dostępnych w mieście. University of Botswana jest kluczem uniwersytet tutaj.

Licencjat Gaborone. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Gaborone. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w zakresie innowacji biznesowych i przedsiębiorczości

AFDA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg Cape Town Durban Port Elizabeth Botswana Gaborone + 5 więcej

W AFDA uznajemy potrzebę wyjątkowej edukacji dla kariery w kreatywnej gospodarce. W 2015 roku ogłosiliśmy Szkołę Innowacji i Technologii AFDA School of Business; nowy strumień dotyczący szybkich zmian w biznesie i technologii, który lepiej przygotuje absolwentów do możliwości w przyszłości.