Filter
Studia licencjackie
Brazylia Alfenas Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Alfenas. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

W Brazylii istnieją trzy rodzaje stopni: Licencjat - trwa od czterech do sześciu lat, aby wypełnić i studenci mogą pracować jako nauczyciele po ukończeniu czterech latach badań. Masters - trwa od jednego do dwóch lat, aby osiągnąć; doktoranckie / PhD - najwyższy stopień można studiować i trwa trzy do czterech lat do osiągnięcia. Te trzy stopnie luźno odpowiadają trzy cykle procesu bolońskiego - europejskiego systemu szkolnictwa wyższego. Oznacza to, że jeśli masz osiągnąć licencjat na europejskim uniwersytecie, powinien być uprawniony do uzyskania magistra w Brazylii.

Licencjat Alfenas. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Alfenas. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)

Kurs ma na celu przygotowanie kompetentnych i kreatywnych specjalistów, zdolnych do reagowania na potrzeby rynku, co prowadzi organizacjom dowolnej wielkości, aby odnieść ... [+]

W ciągu

Kurs Dyrektorów UNIFENAS Campus Alfenas, jest związany z programem certyfikacji jakości FGV. Miareczkowanie nauczycieli i doświadczenia zawodowego, projekt pedagogiczny kursu i infrastruktura kursu są starannie analizowane przez zespół FGV. To osiągnięcie kursu Dyrektorów UNIFENAS Campus Alfenas, sygnalizuje swoją doskonałość i jakość! Akredytowane instytucje osiągnęły doskonałe wyniki w testach stosowanych przez MEC (Ministerstwo Edukacji) dla studentów szkół wyższych w celu pomiaru jakości procesu edukacyjnego. W 2012 roku, 88% akredytowanych instytucjach uzyskali pełne znaków, a 12%, którzy nie podejmują maksymalną liczbę punktów zajęło najwyższe wyniki w swoich państwach. Aby osiągnąć te wyniki, student jest przygotowany do zrozumienia naukowych, technicznych, społecznych i ekonomicznych problemów produkcji i jego zarządzania, z zastrzeżeniem ukończyli szczeblach procesu decyzyjnego oraz w celu opracowania i właściwego zarządzania jakościowego, odsłaniając asymilacji nowych informacji i prezentacji elastyczności intelektualnej i zdolności adaptacyjnych kontekstach w radzeniu sobie z różnymi sytuacjami, obecnych lub powstających w różnych segmentach pola gry administratora. Jest także przygotowany do rozpoznawania problemów i zaproponowanie alternatywnych rozwiązań, opracowywanie i wdrażanie kreatywnych i innowacyjnych projektów, które mogą doprowadzić do rozwoju organizacji i samego społeczeństwa, jak zalecał w Krajowych wytycznych nauczania dla kursów zarządzania.... [-]

Brazylia Alfenas
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
8 - 8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku