BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Alfenas. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

W Brazylii istnieją trzy rodzaje stopni: Licencjat - trwa od czterech do sześciu lat, aby wypełnić i studenci mogą pracować jako nauczyciele po ukończeniu czterech latach badań. Masters - trwa od jednego do dwóch lat, aby osiągnąć; doktoranckie / PhD - najwyższy stopień można studiować i trwa trzy do czterech lat do osiągnięcia. Te trzy stopnie luźno odpowiadają trzy cykle procesu bolońskiego - europejskiego systemu szkolnictwa wyższego. Oznacza to, że jeśli masz osiągnąć licencjat na europejskim uniwersytecie, powinien być uprawniony do uzyskania magistra w Brazylii.

Licencjat Alfenas. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Alfenas. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Administracja

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 - 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Alfenas

Kurs ma na celu przygotowanie kompetentnych i kreatywnych specjalistów, zdolnych do reagowania na potrzeby rynku, co prowadzi organizacjom dowolnej wielkości, aby odnieść sukces w swoich przedsięwzięciach lub działać z odpowiedzialności i etyki w sektorze trzecim lub w administracji publicznej. Preparat obejmuje korzystanie z nowoczesnych narzędzi do diagnozowania problemów, rozwiązań projektowych oraz wyników monitorowania.