BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Campinas. Programów Licencjat.

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Brazylia, oficjalnie Federacyjnej Republiki Brazylii, jest największym krajem w Ameryce Południowej, zarówno w Ameryce Łacińskiej i regionie. To jest świat 's piątym krajem, pod względem obszarów geograficznych i przez mieszkańców, z czego ponad 193 milionów ludzi.

Campinas jest popularnym miastem w Brazylii znany ze swojej kultury i turystyki. Mimo, że miasto angażuje się w innych sektorach, takich jak oferowanie wyższych udogodnień edukacyjnych dla swoich ludzi. Instytucje takie jak Unicamp i UNIP znajdują się tutaj.

Licencjat Campinas. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Campinas. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Elektrotechnika

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Marzec 2020 Brazylia Campinas

Inżynier elektryczna działa w przemyśle w ogólnych branż, firm i spółek wytwarzania, przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej; w maszyny i urządzenia elektryczne przemysłu; w przedsiębiorstwach prowadzących działalność w zakresie projektowania, instalacji i konserwacji przemysłowych instalacji elektrycznych; w firmach działających w zakresie planowania i doradztwa w zakresie efektywności energetycznej, oszczędzania energii, odnawialnych źródeł energii; agencje regulacyjne krajowego systemu elektroenergetycznego; w przedsiębiorstwach i laboratoriach naukowych i technologicznych badań. Również może działać samodzielnie lub w spółce doradztwa

Reklama i marketing

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 - 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Campinas

Reklamy i marketingu oczywiście z naciskiem na marketing, ma pierwsze zawodowe absolwentów do działalności zawodowej w segmencie reklamy regionalnej. Dlatego przyjmuje ten nowy projekt, programowych nacisk koncentruje się na marketingu, od tej perspektywy, a także bardziej odpowiednie do aktualnych potrzeb rynku pracy, mających na celu bardziej efektywnej absorpcji absolwentów przez sektor biznesu / przemysłu. Szkolenie zorientowane Marketing otwiera wiele możliwości dla działalności zawodowej, nie ogranicza się do przepisywania aktualny program, do agencji reklamowych i mediów.

W inżynierii mechanicznej absolwenta

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Marzec 2020 Brazylia Campinas

Mechaniczne konstrukcje inżynierskie i rozwija systemy mechaniczne i termiczne, takie jak silników, maszyn, urządzeń, pojazdów, systemów chłodzenia i ogrzewania, zespołów, operacji i kontroli jakości.