Filter
Studia licencjackie
Brazylia Governador Valadares Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Governador Valadares. Programów Licencjat.

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Brazylia, oficjalnie Federacyjnej Republiki Brazylii, jest największym krajem w Ameryce Południowej, zarówno w Ameryce Łacińskiej i regionie. To jest świat 's piątym krajem, pod względem obszarów geograficznych i przez mieszkańców, z czego ponad 193 milionów ludzi.

Licencjat Governador Valadares. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Governador Valadares. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Nowy kurs Dyrektorów innowacji Univale we wszystkich aspektach dotyczących tworzenia tej zawodowym najwyższą wagę do wspierania gospodarczej i finansowej naszego kraju. ... [+]

Nowy kurs Dyrektorów innowacji Univale we wszystkich aspektach dotyczących tworzenia tej zawodowym najwyższą wagę do wspierania gospodarczej i finansowej naszego kraju. Oprócz szkolenia strategicznego i istniejących etyki, przygotowanie uczniów do opracowania całościowej wizji, jak również innowacyjnego i zrównoważonego HR, marketingu, produkcji, logistyki, równości i jakości, nowy kurs przychodzi z dużą szczelinę dać nacisk finansów, głównym wąskie gardło istniejących w firmach i projektów w Brazylii. Tak więc, nowa administracja zawodowa będzie w stanie wykryć, zanim inni, główne bariery firmy lub projektu, jak również ustawa proponuje model nowego zarządzania, szczuplejsze, skuteczny, innowacyjny i zyskowny.... [-]

Brazylia Governador Valadares
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Przebieg Elektrotechniki Univale oferuje nowoczesne laboratoria chemii, fizyki, elektroniki, materiałów i pomiarów elektrycznych, maszyn elektrycznych, oprzyrządowanie pr ... [+]

elektrotechnika

Przebieg Elektrotechniki Univale oferuje nowoczesne laboratoria chemii, fizyki, elektroniki, materiałów i pomiarów elektrycznych, maszyn elektrycznych, oprzyrządowanie przemysłowe, automatyka, rysunek techniczny i komputerowa i technologia informacyjna.

Od studentów 1. tercji obecne projekty w handlu Akademickiego, odbywa się co roku, prowadząc artykułów naukowych. Badania i Koniec pracy oczywiście są rozpoznawane przez różne firmy, tworzenie zestawów edukacyjnych, które usprawniają procesy produkcyjne. Prowadzony przez nauczycieli, uczniowie również prowadzić projekty Społeczeństwa w potrzebujących podmiotów regionu.

profil zawodowy ... [-]
Brazylia Governador Valadares
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku