BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Governador Valadares. Programów Licencjat.

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Brazylia, oficjalnie Federacyjnej Republiki Brazylii, jest największym krajem w Ameryce Południowej, zarówno w Ameryce Łacińskiej i regionie. To jest świat 's piątym krajem, pod względem obszarów geograficznych i przez mieszkańców, z czego ponad 193 milionów ludzi.

Licencjat Governador Valadares. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Governador Valadares. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Administracja

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Governador Valadares

Nowy kurs Dyrektorów innowacji Univale we wszystkich aspektach dotyczących tworzenia tej zawodowym najwyższą wagę do wspierania gospodarczej i finansowej naszego kraju.

Elektrotechnika

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry Marzec 2020 Brazylia Governador Valadares

Przebieg Elektrotechniki Univale oferuje nowoczesne laboratoria chemii, fizyki, elektroniki, materiałów i pomiarów elektrycznych, maszyn elektrycznych, oprzyrządowanie przemysłowe, automatyka, rysunek techniczny i komputerowa i technologia informacyjna.