Filter
Studia licencjackie
Brazylia Joinville Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Joinville. Programów Licencjat.

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Brazylia jest obecnie jednym z 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na wybitne wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Nie ma wiele bariera językowa, ponieważ większość kursów oferowane są w języku portugalskim.Brazylia ma 50 publicznych i 80 prywatnych uczelni

Ten stan pozostawia studentom szeroki wybór do wyboru w zakresie instytucji edukacyjnych. Ma ponad sto wychowawcze, które są słynne w całej Brazylii. University stanowe i federalne Santa Catarina, a także innych uczelni, znajdują się w tym stanie.

Licencjat Joinville. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Joinville. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Production Oczywiście Inżynieria Univille łączy wiedzę z zakresu biznesu, ekonomii i inżynierii. ... [+]

O PRZEBIEGU Production Oczywiście Inżynieria Univille łączy wiedzę z zakresu biznesu, ekonomii i inżynierii. Student jest przygotowany do planowania, wdrażania i zarządzania systemami produkcji, promowanie lepszą produktywność firmy. Inżynier produkcji zaangażowanych w działania projektu, studium wykonalności i dóbr użytkowych, będąc podstawowym kawałek w przemyśle i firm.

Miareczkowanie: Inżynier Produkcji

Czas trwania: 5 lat

Atak: Rano i Noc

ZAKRES USŁUG

Zakres działalności:

Procesu produkcyjnego; Zarządzanie przemysłowe; Zarządzania jakością; Statystyczna kontrola procesu.

Niektóre materiały, które będziesz studiować:... [-]

Brazylia Joinville
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Postać obywateli krytyczne i etyczną postawę, wzywając ducha przedsiębiorczości każdego akademicki. ... [+]

O PRZEBIEGU Postać obywateli krytyczne i etyczną postawę, wzywając ducha przedsiębiorczości każdego akademicki. Przyczynia się do jego roli w tworzeniu, zarządzaniu i administracji systemów organizacyjnych. Umożliwia ćwiczenie akademickie, profesjonalne funkcje dla zrównoważonego rozwoju w monitorowaniu ciągłych zmian na rynku.

Miareczkowanie: Licencjat

Czas trwania: 4 lata

Atak: Rano i Noc

Profil zawodowy:

Umożliwia zrozumienie akademicki produkcji i zarządzania naukowych, technicznych, społecznych i gospodarczych. Stymuluje prywatnego / Professional zaufanie do podejmowania decyzji, właściwego rozwoju i zarządzania jakością.

... [-]
Brazylia Joinville
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku