BACHELORSTUDIES

Licencjat w Mogi das Cruzes. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Niektóre z najlepszych uniwersytetów w Ameryce Łacińskiej z siedzibą w Brazylii, kraju, który ma ponad 2000 instytucji szkolnictwa wyższego. Uniwersytety w Brazylii może być podzielona na następujące klasyfikacje: rząd federalny zarządzanych uczelni, stan rządowych uczelni kontrolowane; Samorząd zarządzane uniwersytety i prywatne szkoły wyższe.

Mogi das Cruzes jest ważna do sektora edukacji w Brazylii. To ma wiele szkół wyższych, że roztropność znaczących osób w państwie. Kluczową instytucją o to Universidade de Mogi das Cruzes.

Licencjat Mogi das Cruzes. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Mogi das Cruzes. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Inżynieria produkcji

Universidade Braz Cubas (UBC)
Licencjat
Mar 2021
<
Studia dzienne
<
10 semestry
Portuguese (Brazil)
Ośrodek kształcenia

Kurs Inżynieria Produkcji jest kurs, który zapewnia najszerszy zakres zastosowań możliwych specjalistów, ponieważ umożliwia profesjonalny inżynier produkcji działa w różnych s ...

Czytaj więcej

Inżynieria produkcji

Universidade Braz Cubas (UBC)
Licencjat
<
Studia dzienne
<
10 semestry
Portuguese (Brazil)
Ośrodek kształcenia

Umożliwia studentom studiów, projekt, kontroli i nadzoru budowy domów i budynków, dróg, mostów, tuneli, instalacji i eksploatacji hydrauliczne sieci wodociągowych i kanalizacy ...

Czytaj więcej