Filter
Studia licencjackie
Brazylia Mogi das Cruzes Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Mogi das Cruzes. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Niektóre z najlepszych uniwersytetów w Ameryce Łacińskiej z siedzibą w Brazylii, kraju, który ma ponad 2000 instytucji szkolnictwa wyższego. Uniwersytety w Brazylii może być podzielona na następujące klasyfikacje: rząd federalny zarządzanych uczelni, stan rządowych uczelni kontrolowane; Samorząd zarządzane uniwersytety i prywatne szkoły wyższe.

Mogi das Cruzes jest ważna do sektora edukacji w Brazylii. To ma wiele szkół wyższych, że roztropność znaczących osób w państwie. Kluczową instytucją o to Universidade de Mogi das Cruzes.

Licencjat Mogi das Cruzes. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Mogi das Cruzes. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Universidade Braz Cubas (UBC)

Umożliwia studentom studiów, projekt, kontroli i nadzoru budowy domów i budynków, dróg, mostów, tuneli, instalacji i eksploatacji hydrauliczne sieci wodociągowych i kanal ... [+]

Umożliwia studentom studiów, projektowanie, kontrolę i nadzór nad budową domów i budynków, dróg, mostów, tuneli, instalacji i eksploatacji sieci wodnych i ścieków, zapewniając bezpieczeństwo, solidność i trwałość projektu. Można powiedzieć, że istnieją dwa stanowiska pracy: inżynier budownictwa biurowego i jego miejscu pracy.

Inżynier cywilnego to taki, który jest przeznaczony do konstrukcji, czy budynki, mosty, domy, sieci wodne, tunele, wiadukty, a może pracować w budowie biur, fabryk, firm budowlanych, usług publicznych, określonych instytucji, banków rozwoju i inwestycje

[-]
Brazylia Mogi das Cruzes
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade Braz Cubas (UBC)

Kurs Inżynieria Produkcji jest kurs, który zapewnia najszerszy zakres zastosowań możliwych specjalistów, ponieważ umożliwia profesjonalny inżynier produkcji działa w różn ... [+]

Kurs Inżynieria Produkcji jest kurs, który zapewnia najszerszy zakres zastosowań możliwych specjalistów, ponieważ umożliwia profesjonalny inżynier produkcji działa w różnych segmentach rynku. Wśród badanych podmiotów są te techniki, procesów, zarządzania jakością i wielu innych dziedzinach wiedzy, które pozwalają na większą elastyczność, zapewniając, że zawodowi szeroki obszar wiedzy.

Wszyscy producenci towarów i usług konsumpcyjnych miał możliwość mieć profesjonalną tego obszaru działającego w ich jednostkach. Inżynier produkcji mogą pracować w każdym segmencie firm, odpowiedzialnych za różne działania, co oznacza duże szanse na zatrudnienie.... [-]

Brazylia Mogi das Cruzes
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku