BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Natal. Programów Licencjat.

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Brazylia, oficjalnie Federacyjnej Republiki Brazylii, jest największym krajem w Ameryce Południowej, zarówno w Ameryce Łacińskiej i regionie. To jest świat 's piątym krajem, pod względem obszarów geograficznych i przez mieszkańców, z czego ponad 193 milionów ludzi.

Oprócz zabytków, obszarów przyrody i malowniczych plaż, Natal ma wysokiej klasy uniwersytetów i kolegiów. Wartym uwagi nich to Międzynarodowy Instytut Neuroscience Natal i Federal University of Rio Grande do Norte.

Licencjat Natal. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Natal. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Administracja

Centro Universitário Facex (UNIFACEX)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Natal

Misją UNIFACEX Administracji Kursu jest kształcenie specjalistów zdolnych do zarządzania organizacjami w świetle zmian i przekształceń związanych w teraźniejszości.

Nauki rachunkowości

Centro Universitário Facex (UNIFACEX)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Natal

Rachunkowość Kurs UNIFACEX University Center ma za główny cel, aby zapewnić studentom ogólnej i humanistyczną kulturę.

Administracja

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 7 semestry Marzec 2020 Brazylia Natal

Stopień, w administracji, poprzez swoją kształcenia ogólnego, będzie mógł działać w następujących dziedzinach: finanse, logistyka, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, strategia, produkcji i materiałów, nie zapominając, że ich wiedza w tych dziedzinach będą miały ciągłości badania poprzez ścisłą absolwenta lub szerokim tego słowa znaczeniu.