BACHELORSTUDIES

Licencjat w Presidente Prudente. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Brazylia, oficjalnie Federacyjnej Republiki Brazylii, jest największym krajem w Ameryce Południowej, zarówno w Ameryce Łacińskiej i regionie. To jest świat 's piątym krajem, pod względem obszarów geograficznych i przez mieszkańców, z czego ponad 193 milionów ludzi.

Miasto zawdzięcza swoją nazwę od zmarłego prezydenta Prudente de Morais. Ma ona kilka uniwersytetów i college'ów jak Sesi zintegrowanych i senai które oferują różnorodne kursy.

Licencjat Presidente Prudente. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Presidente Prudente. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Stopień turystyka

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)
Licencjat
<
Studia dzienne
<
6 semestry
Portuguese (Brazil)
Ośrodek kształcenia

Trasa wyróżnia się pewne umiejętności zawodowe są wzmocnione, ukierunkowane i prowadził kurs Unoeste jako cechy przywódcze, dobrych relacji człowieka, przejrzystości w zakresi ...

Czytaj więcej