Filter
Studia licencjackie
Brazylia Ribeirao Preto Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Ribeirao Preto. Programów Licencjat.

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Brazylia, oficjalnie Federacyjnej Republiki Brazylii, jest największym krajem w Ameryce Południowej, zarówno w Ameryce Łacińskiej i regionie. To jest świat 's piątym krajem, pod względem obszarów geograficznych i przez mieszkańców, z czego ponad 193 milionów ludzi.

To miasto ma uniwersytety, kolegia i władze, które zapewniają ośrodki szkolnictwa wyższego. Studenci mają do wyboru szeroki zakres tych instytucji. Wartym uwagi te obejmują Centro Universitario Moura Lacerda Facauldade Reges, Universidade Paulista i wiele innych.

Licencjat Ribeirao Preto. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Ribeirao Preto. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Universidade de Ribeirão Preto 

Kurs stosunkach międzynarodowych Unaerp jest skonstruowany w celu wyszkolenia specjalistów zdolnych do analizy, w sposób zintegrowany, politycznych, gospodarczych, handlo ... [+]

Oczywiście z najlepszych znaków, pojęcie 5, w ocenie MEC 1-ci przebieg Ribeirão Preto i regionu i 12. Oczywiście Sao Paulo, między instytucjami prywatnymi, zgodnie z RUF w 2015 r. Studenci Stosunków Międzynarodowych Unaerp zrobić co najmniej 100 godzin szkolenia oraz 100 godzin zajęć uzupełniających poszerzyć swoją wiedzę i pełną stopniowanie. Współpraca z ponad 500 zarejestrowanych instytucji i zachęca uczniów do kontynuowania możliwości w Brazylii i za granicą. wizyty techniczne i wyjazdy naukowe monitorowane przez nauczycieli w Europie i Ameryce Łacińskiej. zajęcia pozalekcyjne, takie jak wizyty techniczne, wykładów, sympozjów naukowych, wydarzeń kulturalnych, między innymi. Unaerp dba, aby zapewnić studentom jakości życia akademickiego, utrzymując swoje dwa kampusy przeznaczone do współżycia społecznego i kulturalnego, z pełną infrastrukturą, z kilku usług, które zapewniają komfort i dostępności na obszarach rekreacji, sportu, współistnienia i szeroki dostęp do kolekcji biblioteka i internetowych baz danych. ... [-]
Brazylia São Paulo Ribeirao Preto
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
4 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku