BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Salvador. Programów Licencjat.

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Brazylia oferuje wyższe wykształcenie, które jest częściowo finansowany przez tych studentów, którzy chcieliby kontynuować zaawansowaną edukację. Muszą być w wieku od 18 do 35 lat. Ten system szkolnictwa wyższego umożliwia studentom uczyć się praktycznych umiejętności, które pozwolą im stawić czoła wyzwaniom 21 wieku.

To miasto ma wiele szkół językowych, które umożliwią zarówno miejscowi, jak i cudzoziemcy, aby wziąć udział w ich badaniach skutecznie. One chcą, aby przejść naukę mogą zapisać się na różnych kluczowych instytucji, takich jak Federal University of Bahia, Salvador University i Katolicki Uniwersytet w Salvador.

Licencjat Salvador. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Salvador. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Engenharia civil

ÁREA1
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Brazylia Salvador

Imagine-se planejando a construção de um edifício revolucionário, de uma ponte que vai virar atração turística ou de uma nova plataforma para extração de petróleo. Por onde você começaria? Qual seria o objetivo do projeto? Qual seria o melhor material para usar? Não conseguiu achar todas as respostas, mas tem muita vontade de colocar as suas ideias em prática?

Engenharia da computação

ÁREA1
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Marzec 2020 Brazylia Salvador

A Engenharia da Computação é a área responsável pelo desenvolvimento e construção de computadores, periféricos, hardware e software. Além disso, o profissional formado nessa área pode elaborar projetos para diversos ramos que necessitem da tecnologia.