Filter
Studia licencjackie
Brazylia Sorocaba Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Sorocaba. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Brazylia, oficjalnie Federacyjnej Republiki Brazylii, jest największym krajem w Ameryce Południowej, zarówno w Ameryce Łacińskiej i regionie. To jest świat 's piątym krajem, pod względem obszarów geograficznych i przez mieszkańców, z czego ponad 193 milionów ludzi.

Myślisz o studiach w Sorocaba? To miasto ma wiele prywatnych i państwowych posiadane uczelnie wyższe, gdzie można zapisać się do dyplomu i kierunków studiów. Niektóre spotykane są University of Sorocaba, Law School of Sorocaba, Uniwersytet Medyczny i Nauk o Zdrowiu oraz wiele więcej.

Licencjat Sorocaba. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Sorocaba. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Universidade de Sorocaba (UNISO)

Komunikat Oczywiście głównym w reklamie, ma na celu wyszkolenia specjalistów i naukowców, którzy działają w transformującej sposób w kilku współczesnych scenariuszy komun ... [+]

Komunikat Oczywiście głównym w reklamie, ma na celu wyszkolenia specjalistów i naukowców, którzy działają w transformującej sposób w kilku współczesnych scenariuszy komunikacji, przygotowany do projektowania, produkcji i wykonanie kampanii reklamowych i projektów komunikacyjnych dla rozwoju i obrazu promocji produkty i usługi.

Pola praktyka Profesjonalna w reklamie jest przeszkolony i stymulowane zarówno karierę naukową jako badacz i nauczyciel, a do pracy w różnych obszarach rynku pracy reklamowych, takich jak: usługi, Planowania, Badań Naukowych, Media, oszczędny i produkcji. Reklama może również działać w sektorze komunikacji marketingowej organizacji komercyjnych, przemysłowych, świadczenia usług oraz w mediach, a także działających w różnych systemach komunikacyjnych, takich jak cyfrowe telewizji cyfrowej, sieci, systemu mobilnego oraz systemów mobilnych nadawany komunikat. ... [-]
Brazylia Sorocaba
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
8 - 12 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade de Sorocaba (UNISO)

Stara się sprostać potrzebom rynku konkurencyjnym zawodowej, oferując solidne podstawy teoretyczne z aplikacji do codziennej rzeczywistości przedsiębiorstw na globalnym a ... [+]

Stara się sprostać potrzebom rynku konkurencyjnym zawodowej, oferując solidne podstawy teoretyczne z aplikacji do codziennej rzeczywistości przedsiębiorstw na globalnym administratora rozwoju.

Pola praktyka Składa się z wielu różnych typów przedsiębiorstw, począwszy od tradycyjnych gałęzi przemysłu i sektora finansowego, przedsiębiorstw handlowych, w świadczeniu usług dla sektora publicznego.

Różnica Kurs Dyrektorów ma tradycję 47 lat, tworząc studentów do Sorocaba i regionu od 1966 roku. Obecnie jest kurs z największą liczbą studentów z Uniso a także w regionie, ma ponad 1800 studentów i wydział wysoko wykwalifikowaną z 72% Mistrzów i lekarzy na pracowników, znacznie powyżej minimalnych wymogów MEC. Oprócz obowiązkowego stażu, będzie miał możliwość rozwoju i życia społecznego charakteru projektu, poprzez działania w organizacjach pozarządowych lub podmiotów wspierających. ... [-]
Brazylia Sorocaba
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku