BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Brazylia. Programów Licencjat

Jeśli szukasz wysokiej jakości programu licencjata w ekscytującą kraju, to za tytuł licencjata w Brazylii. Brazylia posiada fascynującą kulturę i tak wiele do zaoferowania zagranicznym studentom. Studenci zdobywając tytuł licencjata w Brazylii nigdy nie doświadczy nudny dzień. Mogą korzystać z doskonałej kuchni, festiwale, dynamicznych miast, piękne plaże, sport i muzykę. Brazylia jest także domem dla niesamowitej różnorodności biologicznej i wiele możliwości na świeżym powietrzu.

W związku z Brazylii zyskuje na znaczeniu w gospodarce światowej na arenie międzynarodowej, jest to doskonały wybór na miejsce studiów. Brazylia oferuje szereg programów studiów licencjackich na uczelniach publicznych i prywatnych. Licencjat w programach Brazylii są wysokiej jakości z nowoczesnym wyposażeniem i wykładowców ekspertów. Niektóre z bardziej popularnych programów Bachelor w Brazylii są w ekonomii, zarządzania, nauk politycznych, badania środowiska, ekologii i badań rozwojowych.

Przewiń Bachelor w programach Brazylia poniżej i znajdź edukacji, który czeka na Ciebie!

Wyniki wyszukiwania Filter

Program licencjacki amerykańskiej akademii

Pontifícia Universidade Católica do Paraná - PUCPR
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Brazylia Curitiba Stany Zjednoczone Kent + 2 więcej

American Academy to międzynarodowy program studiów PUCPR we współpracy z Kent State University (Ohio - USA). Innowacyjna inicjatywa łączy najlepsze studia wyższe w Ameryce Północnej z najlepszą uczelnią w stanie Paraná w Brazylii.

BDes III rok / klasa międzynarodowa

L’École De Design Nantes Atlantique
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Sierpień 2019 Francja Nantes Brazylia São Paulo Chiny Shanghai Indie Pune + 6 więcej

Międzynarodowa klasa zaprasza studentów francuskich i studentów różnych narodowości, którzy chcą przystąpić do programu MDes w trzecim (ostatnim) roku studiów licencjackich. Jego celem jest również przyjęcie studentów z naszych szkół partnerskich na semestr akademicki.

Ukończenie studiów w zakresie projektowania mody

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Sierpień 2019 Brazylia São Paulo

Cały system mody skierował dogłębnie kurs przygotowujący studenta do działania na konkurencyjnym rynku globalnym - konsumentów, tożsamości i trendów, tworzenia i rozwoju produktów, wizerunku i komunikacji Mody i jej firm.

Arquitetura e urbanismo

Faculdade Ideal (FACI)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 znajdź program juris doctor Skontaktuj się ze szkołą Brazylia Belém

Planejamento do espaço. Com apenas essas três palavrinhas, poderíamos definir a totalidade e a variedade de atividades que um Arquiteto e Urbanista pode desenvolver. Atuando na gestão, planejamento e execução de empreendimentos, intervenções em áreas urbanas, restauração do patrimônio histórico e arquitetura de interiores, esse profissional é indispensável nos dias de hoje, ainda mais com o mercado da construção civil em alta ebulição em todo o país.

Administracja

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 7 semestry Marzec 2020 Brazylia Natal

Stopień, w administracji, poprzez swoją kształcenia ogólnego, będzie mógł działać w następujących dziedzinach: finanse, logistyka, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, strategia, produkcji i materiałów, nie zapominając, że ich wiedza w tych dziedzinach będą miały ciągłości badania poprzez ścisłą absolwenta lub szerokim tego słowa znaczeniu.

Stopnia w administracji

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Marzec 2020 Brazylia Rio de Janeiro

Administracja jest stosowane nauki społeczne rozwoju planowania strategii zarządzania zasobami finansowymi organizacji ludzkich, materialnych i.

Engenheiro da computação

UNINORTE - Centro Universitário do Norte
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Marzec 2020 Brazylia Manaus

O engenheiro da computação projeta e constrói computadores, periféricos e sistemas que integram hardware e software. Produz novas máquinas e equipamentos computacionais para serem utilizados em diversos setores. Desenvolve produtos para serviços de telecomunicações, como os que fazem a interligação entre redes de telefonia.

Administracja

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Rio de Janeiro

Kurs Dyrektorów Celso Lisboa oferuje kompleksowe szkolenia, dzięki czemu wydajność Stażysta w zakresie zasobów ludzkich, marketingu, finansów i działalności w zakresie usług lub przemysłu.

Elektrotechnika

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry Marzec 2020 Brazylia Governador Valadares

Przebieg Elektrotechniki Univale oferuje nowoczesne laboratoria chemii, fizyki, elektroniki, materiałów i pomiarów elektrycznych, maszyn elektrycznych, oprzyrządowanie przemysłowe, automatyka, rysunek techniczny i komputerowa i technologia informacyjna.

Stopnia w administracji

Universidade de Marília (UNIMAR)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Marília

Zarząd golfowe UNIMAR rozpoczęła się w styczniu 1974 roku z misją promowania integralnej formacji zawodowej, umożliwiając go do zarządzania organizacjami z widoku systemowego, przygotowanie przedsiębiorców etyczne, społecznie odpowiedzialnych i zaangażowanych do ustawiczne kształcenie.

W absolwent inżynierii lądowej

Universidade Ibirapuera (UNIB)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 10 semestry Marzec 2020 Brazylia São Paulo

Inżynier budownictwa projektuje, zarządza i monitoruje wszystkie etapy budowy lub remontu.

Stopnia w administracji

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Marzec 2020 Brazylia Joinville

Postać obywateli krytyczne i etyczną postawę, wzywając ducha przedsiębiorczości każdego akademicki.

Stosunki międzynarodowe

Universidade de Ribeirão Preto 
Ośrodek kształcenia Zaoczne 4 - 4 lat(a) Marzec 2020 Brazylia São Paulo Ribeirao Preto + 1 więcej

Kurs stosunkach międzynarodowych Unaerp jest skonstruowany w celu wyszkolenia specjalistów zdolnych do analizy, w sposób zintegrowany, politycznych, gospodarczych, handlowych, kulturalnych, humanitarnych i ekologicznych problemów, które stają się coraz bardziej współzależne są w stosunkach między krajami, firm, organizacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych i osób fizycznych. Geopolityczne wydarzenia i intensyfikacja globalnych transakcji handlowych otwarto kilka obszarów pracy dla specjalistów stosunków międzynarodowych. Wielodyscyplinarny praktyka promuje krytycznego myślenia i pracy zespołowej, z etycznego, właściwego i skutecznego postawy, dzięki czemu mogą one pracować w coraz bardziej wymagającym rynku, globalnej i konkurencyjnego.

Administracja

Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Belo Horizonte

Stopień Zarządzania Wydziału Arnaldo przynosi podstawowe wartości przedsiębiorczości, innowacyjności oraz zarządzania koncentruje się na człowieku.

Administracja

Centro Universitário Assunção (UNIFAI)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Marzec 2020 Brazylia São Paulo

Administracja tworzy profesjonalny kurs wymagany praktycznie w każdym dziale organizacji prywatnych lub publicznych odpowiedzialnych za planowanie i strategii zarządzania ludzki, tworzywo, finansowej i marketingu.