BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Brazylia. Programów Licencjat

Jeśli szukasz wysokiej jakości programu licencjata w ekscytującą kraju, to za tytuł licencjata w Brazylii. Brazylia posiada fascynującą kulturę i tak wiele do zaoferowania zagranicznym studentom. Studenci zdobywając tytuł licencjata w Brazylii nigdy nie doświadczy nudny dzień. Mogą korzystać z doskonałej kuchni, festiwale, dynamicznych miast, piękne plaże, sport i muzykę. Brazylia jest także domem dla niesamowitej różnorodności biologicznej i wiele możliwości na świeżym powietrzu.

W związku z Brazylii zyskuje na znaczeniu w gospodarce światowej na arenie międzynarodowej, jest to doskonały wybór na miejsce studiów. Brazylia oferuje szereg programów studiów licencjackich na uczelniach publicznych i prywatnych. Licencjat w programach Brazylii są wysokiej jakości z nowoczesnym wyposażeniem i wykładowców ekspertów. Niektóre z bardziej popularnych programów Bachelor w Brazylii są w ekonomii, zarządzania, nauk politycznych, badania środowiska, ekologii i badań rozwojowych.

Przewiń Bachelor w programach Brazylia poniżej i znajdź edukacji, który czeka na Ciebie!

Wyniki wyszukiwania Filter

Program licencjacki amerykańskiej akademii

Pontifícia Universidade Católica do Paraná - PUCPR
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Brazylia Curitiba Stany Zjednoczone Kent + 2 więcej

American Academy to międzynarodowy program studiów PUCPR we współpracy z Kent State University (Ohio - USA). Innowacyjna inicjatywa łączy najlepsze studia wyższe w Ameryce Północnej z najlepszą uczelnią w stanie Paraná w Brazylii.

BDes III rok / klasa międzynarodowa

L’École De Design Nantes Atlantique
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Francja Nantes Brazylia São Paulo Chiny Shanghai Indie Pune + 6 więcej

Międzynarodowa klasa zaprasza studentów francuskich i studentów różnych narodowości, którzy chcą przystąpić do programu MDes w trzecim (ostatnim) roku studiów licencjackich. Jego celem jest również przyjęcie studentów z naszych szkół partnerskich na semestr akademicki.

Ukończenie studiów w zakresie projektowania mody

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Brazylia São Paulo

Cały system mody skierował dogłębnie kurs przygotowujący studenta do działania na konkurencyjnym rynku globalnym - konsumentów, tożsamości i trendów, tworzenia i rozwoju produktów, wizerunku i komunikacji Mody i jej firm.

Stopień w stosunkach międzynarodowych

Faculdade Santa Marcelina (FASM)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 znajdź program juris doctor Marzec 2020 Brazylia São Paulo

Kurs ma na celu przygotowanie studentów do rozumienia, analizy i myślę nowych struktur globalnych, tak, że są one na koniec kursu, przeszkolonego do analizy, doradztwo i biznesu na arenie międzynarodowej.

Reklama i marketing

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 - 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Campinas

Reklamy i marketingu oczywiście z naciskiem na marketing, ma pierwsze zawodowe absolwentów do działalności zawodowej w segmencie reklamy regionalnej. Dlatego przyjmuje ten nowy projekt, programowych nacisk koncentruje się na marketingu, od tej perspektywy, a także bardziej odpowiednie do aktualnych potrzeb rynku pracy, mających na celu bardziej efektywnej absorpcji absolwentów przez sektor biznesu / przemysłu. Szkolenie zorientowane Marketing otwiera wiele możliwości dla działalności zawodowej, nie ogranicza się do przepisywania aktualny program, do agencji reklamowych i mediów.

Elektrotechnika

Universidade Santa Úrsula (USU)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 10 semestry Marzec 2020 Brazylia Rio de Janeiro

Licencjat z inżynierii elektrycznej Universidade Santa Ursula ma na celu kształcenie inżynierów uniwersalne jak z wiedzą w systemach elektroenergetycznych.

Stopnia w administracji

Faculdades Integradas Campos Salles (FICS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 semestry Marzec 2020 Brazylia São Paulo

Kurs Dyrektorów Międzynarodowego Kolegium "narzędzi" i Campos Salles innowacyjnych praktyk edukacyjnych, łączących teorię i praktykę.

Stosunki międzynarodowe

Universidade de Ribeirão Preto 
Ośrodek kształcenia Zaoczne 4 - 4 lat(a) Marzec 2020 Brazylia São Paulo Ribeirao Preto + 1 więcej

Kurs stosunkach międzynarodowych Unaerp jest skonstruowany w celu wyszkolenia specjalistów zdolnych do analizy, w sposób zintegrowany, politycznych, gospodarczych, handlowych, kulturalnych, humanitarnych i ekologicznych problemów, które stają się coraz bardziej współzależne są w stosunkach między krajami, firm, organizacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych i osób fizycznych. Geopolityczne wydarzenia i intensyfikacja globalnych transakcji handlowych otwarto kilka obszarów pracy dla specjalistów stosunków międzynarodowych. Wielodyscyplinarny praktyka promuje krytycznego myślenia i pracy zespołowej, z etycznego, właściwego i skutecznego postawy, dzięki czemu mogą one pracować w coraz bardziej wymagającym rynku, globalnej i konkurencyjnego.

Engenheiro da computação

UNINORTE - Centro Universitário do Norte
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Marzec 2020 Brazylia Manaus

O engenheiro da computação projeta e constrói computadores, periféricos e sistemas que integram hardware e software. Produz novas máquinas e equipamentos computacionais para serem utilizados em diversos setores. Desenvolve produtos para serviços de telecomunicações, como os que fazem a interligação entre redes de telefonia.

Inżynieria produkcji

Universidade de Franca (UNIFRAN)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 10 - 10 semestry Marzec 2020 Brazylia São Paulo Rio de Janeiro + 1 więcej

Inżynieria Produkcji jest dedykowany do projektowania i zarządzania systemami z udziałem ludzi, materiałów, sprzętu i środowiska. Będziesz uczyć się zagadnień związanych z gospodarką, środowiskiem, finansów itp, poza podstawowymi zagadnieniami technologicznymi innych inżynierii. Ich znajomość będzie miała podstawę w następujących dziedzinach: inżynieria operacje i procesy produkcji, logistyki, badań operacyjnych, inżynierii jakości, inżynierii produktu, inżynierii organizacyjnej, inżynierii przemysłowej, pracy inżynierskiej, inżynierii, zrównoważonego rozwoju i edukacji w zakresie inżynierii produkcji.

Inżynieria produkcji

Universidade Braz Cubas (UBC)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry Marzec 2020 Brazylia Mogi das Cruzes

Kurs Inżynieria Produkcji jest kurs, który zapewnia najszerszy zakres zastosowań możliwych specjalistów, ponieważ umożliwia profesjonalny inżynier produkcji działa w różnych segmentach rynku.

Elektrotechnika

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 5 lat(a) Marzec 2020 Brazylia Santos Dumont

Aby dostosować się do potrzeb rynku, mające na celu ukierunkowanego szkolenia, kurs ma umowy i wymiany z kredytobiorców technologii korporacyjnych, urządzeń elektrycznych, instytutów badawczych i innych uczelni w Brazylii i za granicą.

Stopień w reklamie

Faculdade Das Américas (FAM)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 - 13 semestry Marzec 2020 Brazylia São Paulo

Reklama jest nauka planowania, przygotowania, realizacji i rozpowszechniania kampanii reklamowych w celu zastosowania świadomości marki i zwiększenia sprzedaży produktu lub usługi.

Stosunki międzynarodowe

Universidade Cândido Mendes
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 - 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Rio de Janeiro

Wydział Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych utrzymuje licencjat w stosunkach międzynarodowych z naciskiem na międzynarodowych negocjacjach, których celem jest szkolenie wykwalifikowanych specjalistów do obsługi z łatwością w międzynarodowych przedsiębiorstwach strefy, agencji publicznych i organizacji pozarządowych, wśród innych możliwości. Wydział składa się z nauczycieli i lekarzy posiadających gruntowną wiedzę i duże doświadczenie w zakresie analizy i badań na temat kwestii międzynarodowych.

W absolwent inżynierii lądowej

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 6 miesiące Marzec 2020 Brazylia Belo Horizonte

Kurs Inżynierii Cywilnego FEAMIG ma na celu szkolenie pracy inżynier budownictwa z wiedzy.