Filter
Studia licencjackie
Bułgaria Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Bachelor Bułgaria - programów Bachelor Bułgaria Bachelor

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają znacznie lepszą pomoc w swoim doświadczeniem nauczania na odległość. Kilka uniwersytet online przyciąga nauczycieli i uczniów w znacznej odległości od całego świata. To znacznie zwiększa różnorodność w odległości klasie nauki i produkuje ambitne rozmowy wśród tych, z niezwykle zróżnicowanych społeczności, regionów i kultur odległych.

Ministerstwo edukacji często nadzoruje edukację w Bułgarii. Studenci, którzy realizują studia wyższe na uniwersytecie często się pewien procent patronatem rządu, aby mogły z powodzeniem ukończyć studia.

Kształcenie na odległość Bachelor Bułgaria - Weź Kształcenie na odległość Bachelor Bułgaria. Wszystkie Kształcenie na odległość Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Magisterskie, Bułgaria, Kształcenie na odległość

VUZF University

Edukacja w programie finansów na Uniwersytecie VUZF wyróżnia się badaniem dyscyplin klasycznych, przy jednoczesnym stosowaniu nowoczesnych metod nauczania i podejściu int ... [+]

O programie

Edukacja w programie finansów na Uniwersytecie VUZF wyróżnia się badaniem dyscyplin klasycznych, przy jednoczesnym stosowaniu nowoczesnych metod nauczania i podejściu interdyscyplinarnym.

Przedstawiono nowe spojrzenie na finansowanie organizacji, w tym wiedzę z zakresu psychologii biznesu, badanie roli systemów informatycznych i ludzkiego czynnika pomyślnego zarządzania finansami.

Kluczowe kompetencje

Absolwenci będą:

znać zasady zarządzania finansowego; posiadać wiedzę na temat inwestowania i skutecznego zarządzania funduszami; mają kompetencje do analizy wyników finansowych i podejmowania właściwych decyzji w zakresie zarządzania; być świadomym zasad funkcjonowania rynków finansowych. Realizacja ... [-]
Bułgaria Sofia
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku