BACHELORSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Bachelor Sofia - programów Bachelor Sofia Bachelor , Sofia

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Bułgaria istnieje od ponad 13 wieków w Europie, łączącej wschód i zachód. Zagraniczni studenci łatwo dopasować do bułgarskiej kultury społeczeństwa i cieszyć się życiem pełnym wrażeń, zabawy i kreatywności.

Sofia jest stolicą i największym miastem w Bułgarii, ma wiele prestiżowych wyższych ośrodków kształcenia, które są rozpoznawane na całym świecie. Uniwersytety i kolegia tysięcy zapisują uczniów rocznie, aby pomieścić duże zapotrzebowanie na edukację. Klemens z Ochrydy uniwersytecie w Sofii jest cenionym tutaj.

Kształcenie na odległość Bachelor Sofia - Weź Bachelor Sofia. Wszystkie Bachelor program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Magisterskie, Sofia, Kształcenie na odległość Filter

Licencjat z finansów

VUZF University
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne October 2019 Bułgaria Sofia + 1 więcej

Edukacja w programie finansów na Uniwersytecie VUZF wyróżnia się badaniem dyscyplin klasycznych, przy jednoczesnym stosowaniu nowoczesnych metod nauczania i podejściu interdyscyplinarnym. Przedstawiono nowe spojrzenie na finansowanie organizacji, w tym wiedzę z zakresu psychologii biznesu, badanie roli systemów informatycznych i ludzkiego czynnika pomyślnego zarządzania finansami.