Filter
Studia licencjackie
Bułgaria Varna Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Varna. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Bułgaria, oficjalnie Republika Bułgarii, to kraj położony w południowo-wschodniej Europie. Graniczy na północy Rumunii, Serbii i Macedonii do zachodniego, Grecji i Turcji do południa i Morza Czarnego na wschodzie.

Varna jest domem dla tysięcy naukowców i studentów. Są to w większości włączonych do wysokiej klasy instytucji edukacyjnych znaleźć tutaj. Chcesz studiować ekonomię i nauki związane kursy, to miasto oferuje idealną platformę do podniesienia swojego wykształcenia.

Licencjat Varna. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Varna. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Varna University of Management

Praktyki obowiązkowe Dyplom: Warunki przyjęcia: Dopuszczenie jest oparta na dokumentach, IELTS 6.0 + lub równoważny (test instytucjonalne język angielski VUM dostępne) o ... [+]

Praktyki obowiązkowe

Dyplom:

Warunki przyjęcia:

Dopuszczenie jest oparta na dokumentach, IELTS 6.0 + lub równoważny (test instytucjonalne język angielski VUM dostępne) oraz on-line lub twarzą w twarz wywiad z kandydatem.

[-]
Bułgaria Varna
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Varna University of Management

Międzynarodowy program Business and Management powstaje w wyniku rosnącej potrzeby specjalistów z dziedziny międzynarodowego biznesu na rynkach globalnych. Ten kurs pozwo ... [+]

Międzynarodowy program Business and Management powstaje w wyniku rosnącej potrzeby specjalistów z dziedziny międzynarodowego biznesu na rynkach globalnych.

Ten kurs pozwoli Ci rozwinąć się jako wysoko wykwalifikowany menedżer biznesowy odpowiadający na potrzeby rynków globalnych i organizacji międzynarodowych. Podczas całego procesu edukacyjnego zyskasz nie tylko silne zaplecze teoretyczne, ale także praktyczne doświadczenie, pracę nad różnymi projektami. Częścią programu studiów licencjackich będzie międzykulturowa świadomość biznesowa, zachowanie organizacji, międzynarodowy biznes i różnorodność kulturowa, a także globalny marketing i zarządzanie strategiczne.... [-]

Bułgaria Varna
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Varna University of Management

... [+]

Licencjat w Varna - Programów Licencjat. [-]
Bułgaria Varna
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku