BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Guangdong. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

China edukacji wyższej na kilka lat został wybrany jako jeden z najlepszych wśród krajów azjatyckich. Ten kraj ma ponad 150 publicznych i prywatnych własnością podział uczelni na wszystkich prowincjach Chin. Wyższe wykształcenie jest oparte na badaniach naukowych.

Licencjat Guangdong. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Guangdong. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Studia licencjackie

Shenzhen University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Shenzhen

Dyscypliny oferowane przez 深圳大学 są kompletne i kompleksowe, obejmują 11 dyscyplin, w tym filozofię, literaturę, ekonomię, prawo, edukację, naukę, inżynierię, zarządzanie, medycynę, historię i sztukę.

Licencjat w chiński (jako język obcy)

Sun Yat-Sen University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Guangzhou Zhuhai + 1 więcej

Program składa się z dwóch podprogramów - język chiński i chińskiego biznesu ...

Licencjat w dziedzinie informatyki i technologii

Sun Yat-Sen University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Guangzhou Zhuhai + 1 więcej

Nauka i Technologia komputerowa jest praktycznym sztuki. Od powstania danego pola, przyniósł społeczeństwa rewolucyjne innowacje w mediach rozrywkowych, wiadomości, opieki medycznej, biznesu, finansów, komunikacji, edukacji, badań naukowych i wielu innych dziedzinach. W tym, w erze informacji, Informatyka jest kluczem do szerokiej i stale rosnącym zakresie kariery. Informatyka odgrywa coraz ...