BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Guangzhou. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

China stara się promować rozwój uniwersytetów pierwszej klasy. China "gospodarka s jest już świat 's drugim największym i wciąż rośnie. Przeżywanie jej kultury i zrozumienia jej wzrostu rynku będzie zwiększyć swoją karierę.

Licencjat Guangzhou. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Guangzhou. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w chiński (jako język obcy)

Sun Yat-Sen University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Guangzhou Zhuhai + 1 więcej

Program składa się z dwóch podprogramów - język chiński i chińskiego biznesu ...

Licencjat w dziedzinie informatyki i technologii

Sun Yat-Sen University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Guangzhou Zhuhai + 1 więcej

Nauka i Technologia komputerowa jest praktycznym sztuki. Od powstania danego pola, przyniósł społeczeństwa rewolucyjne innowacje w mediach rozrywkowych, wiadomości, opieki medycznej, biznesu, finansów, komunikacji, edukacji, badań naukowych i wielu innych dziedzinach. W tym, w erze informacji, Informatyka jest kluczem do szerokiej i stale rosnącym zakresie kariery. Informatyka odgrywa coraz ...