BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Dalian. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

China edukacji wyższej na kilka lat został wybrany jako jeden z najlepszych wśród krajów azjatyckich. Ten kraj ma ponad 150 publicznych i prywatnych własnością podział uczelni na wszystkich prowincjach Chin. Wyższe wykształcenie jest oparte na badaniach naukowych.

Licencjat Dalian. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Dalian. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Zarządzanie logistyką kawalerskie

Dalian Maritime University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Dalian

Wnioskodawca musi być cudzoziemiec w dobrym stanie zdrowia, w wieku od 18 do 35 lat, posiadający ważny paszport, a ukończył instytucji równej chińskiej liceum.

Licencjat w zakresie zarządzania informacją i systemów informatycznych

Dongbei University of Finance & Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Dalian

Uniwersytet Finansów i Ekonomii Uniwersytetu Dongbei uruchomił tryb szkoleniowy "zawód językowy", który pomaga studentom zagranicznym zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności z różnych kierunków, opanować chiński słuchanie, mówić, czytać i pisać umiejętności komunikacyjne, poznać chińską kulturę i społeczeństwo .

Program podwójnych dyplomów z Uniwersytetem Warszawskim

Dongbei University of Finance & Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Dalian

GIME, DUFE ma głęboką współpracę z Uniwersytetem Warszawskim (Polska). Programy podwójnego stopnia wspierane przez obie strony obejmują program licencjacki "2 2", studenci, którzy przystąpią do tego programu, będą studiować w GIME przez pierwsze dwa lata, a następnie przenieść się do Polski na studia na Uniwersytecie Warszawskim w ciągu ostatnich dwóch lat. Dwa dyplomy licencjackie zostaną przyznane studentom, którzy mogą ukończyć ten program; Innym programem współpracy jest program główny "1 1", studenci, którzy przystąpią do tego programu, rozpoczną studia w GIME przez pierwszy rok, a następnie ukończą studia II roku na Uniwersytecie Warszawskim.