Filter
Studia licencjackie
Chiny Jiangsu Nanjing Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Nanjing. Programów Licencjat.

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

China stara się promować rozwój uniwersytetów pierwszej klasy. China "gospodarka s jest już świat 's drugim największym i wciąż rośnie. Przeżywanie jej kultury i zrozumienia jej wzrostu rynku będzie zwiększyć swoją karierę.

Licencjat Nanjing. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Nanjing. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Southeast University

Wśród ponad 1800 wyższa-learning instytutach w Chinach, SEU jest jednym z najstarszych i top 20 na jej ponad wieku w doskonałości akademickiej i całego osoba edukacji.34 ... [+]

Angielsko-uczył programu studiów Architektury Wśród ponad 1800 wyższa-learning instytutach w Chinach, SEU jest jednym z najstarszych i top 20 na jej ponad wieku w doskonałości akademickiej i całego osoba edukacji. 34 jego szkół i kierunków oferuje 64 licencjackie, magisterskie i 210 112 Ph programy rozwojowe. Istnieje około 3000 w pełnym wymiarze czasu wydział i aktualny rejestracji 17.000 licencjackich studentów, studentów podyplomowych oraz 10.000 nearl 1000 studentów z 80 krajów na 3 z głównych kampusach o łącznej powierzchni ponad 400 ha.

&nbsp

Cechy programu Uniwersytetu dyscyplina architektury zajmuje wiodącą pozycję w domu i za granicą i utrzymuje coraz większy wpływ na świecie.Absolwenci, w tym niektórych prominentnych członków Akademii Inżynierskiej w Chinach i wielu ekspertów zauważyć, przyczyniły się wiele w rozwój architektury. Szkoła Architektury, Seu (dawniej Narodowy Central University i Nanjing Institute of Technology) został założony w 1927 roku jako początek nowoczesnej edukacji Chin architektury. Przez ostatnie 80 lat, 3000 studentów ukończył Wydział Architektury, w tym 6 akademików Akademii Inżynierii i 10 Budowy i Masters Design. 55% z wydziału w szkole ma tytuł doktora, a 70% posiada doświadczenie studiować lub pracować za granicą. Szkoła Architektury ma współpracy akademickiej i wymiany z wielu krajów, takich jak USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Japonii, Szwajcarii, Szwecji, Holandii, Niemczech, Australii, Korei, Austrii i Singapurze, a to ma bliski kontakt z organizacjami międzynarodowymi, w tym UNESCO.... [-]

Chiny Nanjing
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku