BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Xi'an. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Chiny oficjalnie Lud 's Republic of China, ma suwerenne państwo znajduje się w Azji Wschodniej. To jest świat 's najbardziej zaludnionego kraju, z liczbą ludności ponad 1350000000.

Edukacja w tym mieście staje się coraz międzynarodowej. Studenci z różnych części świata, wylądował w tym mieście w poszukiwaniu wyższych w różnych instytucjach zawodowych dostępnych. To zmieniło się oblicze miasta-choć pozytywnie.

Licencjat Xi'an. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Xi'an. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat Inżynierii Elektronicznej i Informacji

Xidian University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Xi'an

Trening zawodowy ma na celu przeszkolenie zarówno zdolność i integralności, solidne podstawy zawodowe, dobre badania i praktykę, z silnym poczuciem profesjonalizmu, odpowiedzialności i ducha współpracy i promowanie przyjaznych dla wymiany i współpracy między Chinami a jego kraju przyjmującego, elektroniczne techniki sterowania teoria przetwarzania informacji oraz podstawowa wiedza z zakresu elektronicznych systemów informacyjnych; analiza zaangażowały się w różnego rodzaju urządzeń elektronicznych i systemów informacyjnych, badań, projektowania, produkcji, stosowania i możliwości rozwojowych; ma silną zdolność do aktualizować swoją wiedzę, innowacyjność i wszechstronne możliwości projektowe ; pewne granice wiedzy personelu wysokiej jakości.

Bachelor of Computer Science and Technology

Xidian University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Xi'an

Trening zawodowy ma na celu przeszkolenie zarówno zdolność i integralności, solidne podstawy zawodowe, dobre badania i praktykę, z silnym poczuciem profesjonalizmu, odpowiedzialności i ducha współpracy i promowanie przyjaznych dla wymiany i współpracy między Chinami a jego kraju przyjmującego, z silnym personel wysokiej jakości aktualizować swoją wiedzę, innowacyjność i wszechstronne możliwości projektowe.

Xi'an Jiaotong University, na kierunku chińskiego Wprowadzenie języka

Xi'an Jiaotong University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Xi'an

Chiński język i kultura kursy, kursy chińskie umiejętności językowe w podstawowe umiejętności języka chińskiego chińskiej Mandarin Intensywnej Listening chińskiego Mówi Chiński Chiński Biznes chiński czytać chińską Writing Tłumaczenie chińskie